Панський форум
Бегущая строка в поле формы со сменой сообщений.

Завантажити своє фото
[ Нові повідомлення · Користувачі · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Форум » Панщина » Панський фанатизм » Присвячується фанатам Українського футболу (Вболіваємо за наших)
Присвячується фанатам Українського футболу
PadljykaДата: Понеділок, 02.03.2009, 13:23 | Повідомлення # 1
Над всіма панами пан
Група: Адміністратори
Повідомлень: 172
Репутація: 6
Статус: Offline
Є люди які вірять в перемогу. Їм і слово
Динамо Чемпіон!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Якщо не я, то хто?
 
u4kudukДата: Понеділок, 02.03.2009, 13:36 | Повідомлення # 2
Самий головний пан
Група: Адміністратори
Повідомлень: 269
Репутація: 6
Статус: Offline
хочу сказати... затіг таки я того Падлюку на футбол. Навіть обмалював біло-синьою фарбою. Пообіцяв йому за ці змущання хот-дог. Жарт. На такі жертви він пішов безкорисно, тобто даром, що додає йому честі як в цілому непоганій людині. І хоч його присутність не допомогла динамівцям таки виграти, все ж не можу не сказати слова вдядності цьому гаду. Дякую! А Динамо таки чемпіон!!! Як Крава ту Валенсію виніс вперед ногами! Краса!

Дави "кротів"!

 
PadljykaДата: Понеділок, 02.03.2009, 14:25 | Повідомлення # 3
Над всіма панами пан
Група: Адміністратори
Повідомлень: 172
Репутація: 6
Статус: Offline
Ця тема в підтримку не тількі однієї команди. Україна. В першу чергу.

Якщо не я, то хто?
 
taficДата: Понеділок, 02.03.2009, 15:20 | Повідомлення # 4
Найвельмишановніше панство
Група: Перевірені
Повідомлень: 166
Репутація: 3
Статус: Offline
Залюбки приєднуюся до цієї теми, тому що з великим задоволенням дивлюсь футбольні баталії, хоча зовсім не розуміюся на всіх тонкощах...мені головне, щоб хлопці не дефілювали по полю, а грали...і якщо забивали, то не у свої ворота happy Але стадіон - це щось good І як справжній патріот свого міста, я вболіваю за нашу "Ворсклу" і була присутня майже на всіх матчах, які вона грала удома tongue тим більш, що з Павловим ми маємо всі шанси виграти чемпіонат України (мабуть мені треба в інший форум...мрійниця roll )
 
TyristkaДата: Понеділок, 02.03.2009, 23:50 | Повідомлення # 5
Найповажніше панство
Група: Перевірені
Повідомлень: 85
Репутація: 2
Статус: Offline
tongue ДИ-НА-МО!!!!!!! tongue

Я не одинокая, я одиночка....
 
u4kudukДата: Вівторок, 03.03.2009, 12:39 | Повідомлення # 6
Самий головний пан
Група: Адміністратори
Повідомлень: 269
Репутація: 6
Статус: Offline
tafic, так, Ворскла цього сезону досить непогано виглядає. Звісно, Кравченко це велика втрата, але, думаю в лідерах ви залишитесь. Хоча за чемпіонство буде важко змагатись. Хіба що Металіст з Динамо зосередяться на кубку УЕФА і заб'ють на рідний чемпіонат. Хоча це малоймовірно. На стадіоні в Полтаві був двічі - досить гарна атмосфера панує. А ти активна вболівальниця? Ворскла-Ворскла скандуєш? Хвилі пускаєш?

Дави "кротів"!

 
taficДата: Вівторок, 03.03.2009, 13:34 | Повідомлення # 7
Найвельмишановніше панство
Група: Перевірені
Повідомлень: 166
Репутація: 3
Статус: Offline
І скандую, і хвилю пускаю, і з чужими чоловіками обнімаюсь, коли голи забиваємо, і матюкаюсь, коли пропускаємо biggrin І насіння із собою беру - все як потрібно...В мене є гарна подружка Катюха, яка і захопила цією грою десь рік тому, як раз перед Супер Кубком...Але я вболівала і вболіваю за Шахтар. Може це і не поважні причини, та по-перше брат живе в Донецьку, а по-друге вболівальники "Динамо" побили вболівальників "Нафтогаз", що з Охтирки angry ...а в мене любимий і шановний кум звідти love
Але "Ворскла" - чемпіон, це без розмов...хлопці стараються...друге коло почали з перемоги...на стадіоні не була...жалкую, але зараз не дуже тепло, а стільки горілки я не п'ю sick
 
u4kudukДата: Вівторок, 03.03.2009, 15:18 | Повідомлення # 8
Самий головний пан
Група: Адміністратори
Повідомлень: 269
Репутація: 6
Статус: Offline
я теж не в захваті від старої футбольної традиції дубасити друг другу морди. Все ж, гадаю, нашим фанам потрібно переймати в родоначальників футболу інші традиції, наприклад спів на стадіоні і т.п. Тільки останнім часом нарешті почались зрушення в цьому напрямку. Раніше крім махачів нічим наші вболівальники не відзначались на жаль. Я за Динамо з дитинства вболіваю. А в європейських кубках підтримую і Шахтар і Металіст і залюбки повболіваю за Ворсклу, якщо вона потрапить до єврокубків наступного сезону.

Дави "кротів"!

 
taficДата: Вівторок, 03.03.2009, 17:36 | Повідомлення # 9
Найвельмишановніше панство
Група: Перевірені
Повідомлень: 166
Репутація: 3
Статус: Offline
Напевно, що і Самому Головному Пану потрібно в тему про мрії smile це мрія всіх полтавських фанів, і колись вона обов'язково здійсниться rah
Дуже сподобалась підтримка фанів "Динамо" на Супер Кубку, коли вони розгортали полотна з літерами...видовищно як для пересічного вболівальника, який звик махати тільки шарфиком або прапором та дудіти (це я про себе) lol
 
u4kudukДата: Середа, 04.03.2009, 10:38 | Повідомлення # 10
Самий головний пан
Група: Адміністратори
Повідомлень: 269
Репутація: 6
Статус: Offline
Ворскла зараз на 3 місці, отже це не така вже й фантастика. Хоча і розслаблятись ще занадто рано. Сподіваюсь колись ми доживемо до тієї миті, що гарно вболівати вмітимуть не тільки організовані фани, але й звичайні вболівальники. Просто клубам треба більше уваги приділяти роботі з ними. В тебе навіть прапор є? rah Я на динамівський ніяк не розщедрюсь. Є футболки з клубною символікою, шарфик маю також, багато ще різних дрібничок, а ось прапор тільки український.

Дави "кротів"!

 
taficДата: Середа, 04.03.2009, 11:20 | Повідомлення # 11
Найвельмишановніше панство
Група: Перевірені
Повідомлень: 166
Репутація: 3
Статус: Offline
А у мого знайомого є динамівський прапор (ну що був, то точно)...Мабуть у 2003 році ми їздили в Київ на матч Динамо - Арсенал, коли виграли у англійців 2:0...Тоді і купили прапор, шапку, шарфик та штукенцію під сідницю, щоб не холодно було...Ось тоді я пам'ятаю, як ми хвилю пускали!!!! barbarian Навіть коментатор зробив зауваження happy Це було шось!!!!!!! smile
 
u4kudukДата: Середа, 04.03.2009, 12:08 | Повідомлення # 12
Самий головний пан
Група: Адміністратори
Повідомлень: 269
Репутація: 6
Статус: Offline
так, хвиля на двохярусному стадіоні гарніша вдвічі. А меньші стадіони мають свої переваги: на стадіоні "Динамо" фан-клуби розташовуються навпроти один одного і влаштовують так звану перекличку трибун: по телевізору це також досить добре чутно, але з атмосферою безпосередньо на стадіоні не порівняти! А буває, коли фан-клуби двохо команд товаришують то влаштовують перекличку один з одним. В Дніпропетровську місцеві і динамівські вболівальники скандували: "Слава Україні, героям слава!" - красиво дуже виходило. Оце я і називаю справжнім вболіванням. А щодо хвиль мені не везе: два останні рази, якраз в той час коли мені необхідно було всавати (останній раз якраз в Полтаві) ми отримували гол в свої ворота і на нас хвиля і закінчувалась. Ти бачу везуча - з тобою і Динамо вигравало і Ворскла вигравати почала biggrin

Дави "кротів"!

 
taficДата: Середа, 04.03.2009, 13:18 | Повідомлення # 13
Найвельмишановніше панство
Група: Перевірені
Повідомлень: 166
Репутація: 3
Статус: Offline
Фартове дівчисько lol
Сьогодні повинна бути гарна гра...Динамо з Металістом...на жаль не зможу подивитися...буду слухати у телефонному режимі коментарі моєї подруги...аби тільки не лаялась smile
 
u4kudukДата: Середа, 04.03.2009, 13:48 | Повідомлення # 14
Самий головний пан
Група: Адміністратори
Повідомлень: 269
Репутація: 6
Статус: Offline
а я нізащо не пропущу. Нарешті в нас не тільки матчі Динамо з Шахтарем користуються підвищеною увагою. І Металіст і Дніпро підтягнулись, Таврія з Ворсклою на підході. Чемпіонат цікавішим стає.А подруга за кого вболіває? Я зазвичай красномовністю відзначаюсь лише дивлячись матчі за участю Дмнамо і зб. України. За них дійсно переживаю. А так, хоч симпатії якісь є завжди, все ж більш спокійно сприймаю те що відбувається на полі.

Дави "кротів"!

 
taficДата: Середа, 04.03.2009, 13:58 | Повідомлення # 15
Найвельмишановніше панство
Група: Перевірені
Повідомлень: 166
Репутація: 3
Статус: Offline
В цьому матчі по-любому за "Динамо"...але мені здається, що шанси рівні...і всі свої можливості команди не відкриють...приховають резерви і тактику до УЕФА
 
Форум » Панщина » Панський фанатизм » Присвячується фанатам Українського футболу (Вболіваємо за наших)
  • Сторінка 1 з 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024 Сайт управляється системою uCoz