Панський форум
Бегущая строка в поле формы со сменой сообщений.

Завантажити своє фото
[ Нові повідомлення · Користувачі · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Форум » Панщина » Панський фанатизм » Присвячується фанатам Українського футболу (Вболіваємо за наших)
Присвячується фанатам Українського футболу
u4kudukДата: Середа, 04.03.2009, 18:26 | Повідомлення # 16
Самий головний пан
Група: Адміністратори
Повідомлень: 269
Репутація: 6
Статус: Offline
побачимо. Обіцяє бути цікаво.

Дави "кротів"!

 
taficДата: Четвер, 05.03.2009, 11:16 | Повідомлення # 17
Найвельмишановніше панство
Група: Перевірені
Повідомлень: 166
Репутація: 3
Статус: Offline
Дааа...вчора вислухала багато емоційних вражень подруги від гри, але висновок зробила чомусь один: або суддю підкупили, або суддя - дуже негарна людина (є інше слово, але тут можуть бути діти)...Гру не бачила, тому своєї думки не маю...Які ваші враження?
 
u4kudukДата: Четвер, 05.03.2009, 11:41 | Повідомлення # 18
Самий головний пан
Група: Адміністратори
Повідомлень: 269
Репутація: 6
Статус: Offline
Рахунок по грі. В першому таймі динамівці повністю переграли суперника, забили гол і впевнено контролювали хід поєдинку. Металіст на початку 2 тайму притиснув суперника до їхніх воріт і нарвався на контратаку, яка закінчилась вилученням Папи Гуйє. Він притримував Кравця, той би виходив один на один, і арбітр мав право трактувати це як фол останньої надії. Ситуація на розсуд арбітра. Але я б напевно не вилучав одразу. Інша справа, що Папа Гуйє ще в першому таймі напрацював на жовту картку, кричав на суддів, розмахував руками. На заході за таке дають жовту без роздумів. Взагалі, без нападаючих Металіст грав беззубо і не знаю, за рахунок чого він міг відігратись, навіть в повному складі. Ось підлікується Девіч, матиме право грати Олійник - і в наступних матчах з Динамо поборяться. В цьому ж матчі шансів ніяких в них не було.

Дави "кротів"!

 
taficДата: Четвер, 05.03.2009, 11:53 | Повідомлення # 19
Найвельмишановніше панство
Група: Перевірені
Повідомлень: 166
Репутація: 3
Статус: Offline
Дякую...об'єктивно, зрозуміло і без варіантів...але все таки відчувається різниця, коли футбол дивиться дівчина, а коли хлопець...я вчора слухавку тримала на витягнутій руці biggrin
 
u4kudukДата: Четвер, 05.03.2009, 12:40 | Повідомлення # 20
Самий головний пан
Група: Адміністратори
Повідомлень: 269
Репутація: 6
Статус: Offline
пройшов час, пристрасті вляглися. Все ж таки я вважаю, що Гуйє не треба було виганяти (хоч і не вважаю це за помилку арбітра- привід був). Цим рішенням арбітр поховав інтригу не тільки в матчі, але й у всьому чемпіонаті. Ще в харків'ян претензії щодо падіння в штрафному майданчику киян Едмара - вважають що там був пенальті. Важко судити, але мені здається, що пенальті все ж таки не було. Ель Кадурі сказав після матчу, що то була симуляція. А Сьомін на післяматчевій конференції звернув увагу на момент під кінець матчу, коли хтось з футболістів Металісту (здається Обрадовіч) в'їхав в ногу Мілевському. Там дійсно грубо було зіграно і жовта картка показалася дрібним покаранням зі сторони судді. Можна і червону було за таке. Не спортивно поступив гравець.

Дави "кротів"!

 
taficДата: П'ятниця, 06.03.2009, 12:31 | Повідомлення # 21
Найвельмишановніше панство
Група: Перевірені
Повідомлень: 166
Репутація: 3
Статус: Offline
З нетерпінням чекаю матчу 12 березня...знаю, що "Металіст" - дуже злий, буде цікаво...а ось у неділю для мене ще цікавіше буде: "Динамо" - "Ворскла"...не хочу прогнозів, хочу гру...
 
u4kudukДата: П'ятниця, 06.03.2009, 12:49 | Повідомлення # 22
Самий головний пан
Група: Адміністратори
Повідомлень: 269
Репутація: 6
Статус: Offline
в Ворскли є шанси - Динамо в чемпіонаті має відрив, і буде напевно більше більше настроюватись на УЕФА. А Ворскла може дати бій. Отже повинно бути цікаво. Все таки рівень національного чемпіонату росте, що не може не радувати.

Дави "кротів"!

 
u4kudukДата: Понеділок, 09.03.2009, 17:42 | Повідомлення # 23
Самий головний пан
Група: Адміністратори
Повідомлень: 269
Репутація: 6
Статус: Offline
на жаль інтриги не вийшло - Київ був на порядок сильніший. Від Ворскли очікував більшого. Можливо ще в другому колі не розігрались - Динамо все ж форсувало свою підготовку до матчів кубку УЕФА, а в полтавців це лише другий офіційний матч в цьому році. Думаю, вони ще розіграються і поборяться за високі місця - команда все таки не погана, з таким тренером як Павлов вони повинні показати не поганий результат.

Дави "кротів"!

 
taficДата: Неділя, 15.03.2009, 01:24 | Повідомлення # 24
Найвельмишановніше панство
Група: Перевірені
Повідомлень: 166
Репутація: 3
Статус: Offline
Без коментарів...це ганьба для нашої команди...

Додано (15.03.2009, 01:24)
---------------------------------------------
Чим дальше - тим гірше...0:0 з ФК "Львів", який в кінці турнірної таблиці...і це в себе вдома і при гарній погоді...соромно...дякувати Богу, що ще й не програли...

 
valetta1964Дата: Неділя, 15.03.2009, 03:22 | Повідомлення # 25
Найвельмишановніше панство
Група: Адміністратори
Повідомлень: 292
Репутація: 3
Статус: Offline
А я люблю ДИНАМО, и мне все равно их стратегии и тактики, потому что в этом не понимаю ничего. Ну, могу я любить ДИНАМО из чувства патриотизма? Хотя Шахтер ведь тоже украинская команда. А подскажите, кто в Шахтере украинец?

Если разные идеи лезут в голову к тебе, запирай скорее двери и милицию зови
 
u4kudukДата: Понеділок, 16.03.2009, 13:10 | Повідомлення # 26
Самий головний пан
Група: Адміністратори
Повідомлень: 269
Репутація: 6
Статус: Offline
tafic, можливо ще не набрали форму після зими. Тренер хороший - повинен налаштувати команду на боротьбу. Думаю, ще є шанси на зону УЕФА. Навіть якщо в цьому році нічого не вийде - то в наступному шансів може бути більше - якщо все складеться добре, то з наступного року Україну буде представляти в єврокубках вже 6 команд замість 4 в цьому році.
Quote (valetta1964)
А подскажите, кто в Шахтере украинец?

останнім часом з українським представництвом в Шахтарі покращало - були часи, коли на полі не було ні одного українця. Зараз же, з посиленням ліміту на легіонерів, донетчанам волею-неволею приходиться задіювати вітчизняних футболістів. П'ятов, Чегринський, Шевчук є основними гравцями команди, Кучер, Гладкий, Селезньов приближені до основи. Але все одно бразильців побільше ніж наших. На жаль...


Дави "кротів"!

 
taficДата: Вівторок, 17.03.2009, 10:06 | Повідомлення # 27
Найвельмишановніше панство
Група: Перевірені
Повідомлень: 166
Репутація: 3
Статус: Offline
На рахунок "Ворскли" подивимося, замість хлопців ніхто грати не буде, тому все залежить від них...а от "Металіст" мене позавчора засмутив, хоч я і вболівала за "Шахтар"...4 штрафних і ні одної реалізації...що вони будуть роботи 18 березня...я розумію, що дуже насичений графік, але ж 0:3...до речі, коли все ж таки матчі, а то я чула що обидва відбудуться у четвер?
 
u4kudukДата: Вівторок, 17.03.2009, 10:55 | Повідомлення # 28
Самий головний пан
Група: Адміністратори
Повідомлень: 269
Репутація: 6
Статус: Offline
Забагато голів пропустили - не схоже це на них. На стандартах дуже погано грають. Навіть Динамо, яке дуже погано розігрує стандартні положення і те їм з кутового забило. Та все ж, думаю, що Металіст налаштується як слід і дасть бій. Головне їм не пропустити вдома, як і Шахтарю, бо доведеться забивати 3 м'ячі, а це малоймовірно. Металіст мало пропускає зазвичай, але й результативністю не відмічається особливою.
Quote (tafic)
до речі, коли все ж таки матчі, а то я чула що обидва відбудуться у четвер?

На скільки я знаю, не тільки в один день, а і в один час - 19:00. Обидва матчі в Україні, невже не можна було розвести по часу?! А потім жаліються, що інтерес до футболу в країні слабкий...


Дави "кротів"!

 
taficДата: Вівторок, 17.03.2009, 11:30 | Повідомлення # 29
Найвельмишановніше панство
Група: Перевірені
Повідомлень: 166
Репутація: 3
Статус: Offline
Ну що ж, маємо те що маємо...будемо якось пристосовуватися...добре, що зараз є пульт дистанційного керування biggrin будемо розвивати дрібну моторику рук lol
 
u4kudukДата: Вівторок, 17.03.2009, 11:42 | Повідомлення # 30
Самий головний пан
Група: Адміністратори
Повідомлень: 269
Репутація: 6
Статус: Offline
найгірше моїй мамі: в нас 2 телевізора і зазвичай нам вистачає. Але останнього разу, коли Динамо-Металіст і ЦСКА-Шахтар показували паралельно, ми з папою окупували обидва. А в мами якраз в цей час "ДОМ2", "Руда". Перший тайм ще витерпіла, а другий тайм нам довелось все-таки дивитись по одному телевізору. Дивились Динамо, на Шахтар іноді тільки поглядали. У матчах-відповідях можливо буде легше - один з матчів цілком може втратити інтригу вже на початку. Тоді вибір буде значно легшим.

Дави "кротів"!

 
Форум » Панщина » Панський фанатизм » Присвячується фанатам Українського футболу (Вболіваємо за наших)
  • Сторінка 2 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024 Сайт управляється системою uCoz