Панський форум
Бегущая строка в поле формы со сменой сообщений.

Завантажити своє фото
[ Нові повідомлення · Користувачі · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 3 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Форум » Панщина » Панський фанатизм » Присвячується фанатам Українського футболу (Вболіваємо за наших)
Присвячується фанатам Українського футболу
taficДата: Вівторок, 17.03.2009, 11:52 | Повідомлення # 31
Найвельмишановніше панство
Група: Перевірені
Повідомлень: 166
Репутація: 3
Статус: Offline
хлопці, ну хіба ж так можна sad сама єдина, сама кохана і без серіалів...негайно купіть третій персональний, іменний, найулюбленішого кольору та розміру smile а судячи з офіційних сайтів "Шахтар" грає в 19-30, а "Динамо" в 19-00...шось побачимо...
 
u4kudukДата: Вівторок, 17.03.2009, 12:37 | Повідомлення # 32
Самий головний пан
Група: Адміністратори
Повідомлень: 269
Репутація: 6
Статус: Offline
я в телепрограмі на яндексі дивився - Шахтар о 18:55. Може щоправда рекламу якусь пів години крутитимуть. Буду дивитись звісно ж Динамо, якщо Шахтар о 19:30 - то на кінцівку матчу встигну ще переключити.

Дави "кротів"!

 
u4kudukДата: Вівторок, 24.03.2009, 11:22 | Повідомлення # 33
Самий головний пан
Група: Адміністратори
Повідомлень: 269
Репутація: 6
Статус: Offline
Ворскла все зкочується... Проти Шахтаря взагалі шансів не мала. Як тобі жереб кубку УЕФА? По-моєму досить непоганий! ПСЖ в УЕФА резервним складом начебто грає - на боротьбу в чемпіонаті всі сили кидають. Хоча після 2 впідряд поразок шанси на чемпіонство малі, тому можуть переключитись на єврокубок. Шахтар теж проходити повинен. Даєш півфінал Шахтар - Динамо!!! rah

Дави "кротів"!

 
taficДата: Вівторок, 24.03.2009, 21:34 | Повідомлення # 34
Найвельмишановніше панство
Група: Перевірені
Повідомлень: 166
Репутація: 3
Статус: Offline
Чомусь всі останні видатні матчі мені доводиться дивитися в телефонному режимі. Найбільш жалкую за грою "Динамо"-"Металіст". Судячи з відгуків, це був видатний матч, це був бій двох команд. Казали, що вболівальники "Металісту" ще близько десяти хвилин по закінченню гри аплодували команді. Це була настільки дурна поразка, мені напевно так прикро в житті ще не було...як поставлю себе не місце Березовчука...А "Шахтар" молодець, ось тільки про їх гру мало писали. Дійсно, "Динамо"-"Металіст" - матч, який залишиться у спогадах ще надовго...але не моїх, сподівалась глянути повтор, не вдалося...Щоб не казали, але Динамо нестабільно, Шахтар більш серйозніше на гру настроюється. По жеребкуванню "Шахтар"-"Марсель", "Динамо"-"ПСЖ"...українсько-французська співдружність smile Брандао начебто за "Марсель" не грає, як "ПСЖ" віднесеться - невідомо, хотілося б теж резервний склад...расклад такий, що бери та вигравай...також сподіваюсь в півфіналі на аля Супер Кубок :D...перша гра 9 квітня, потім 16...чекаємо, сподіваємося, віримо...А "Ворскла"...не хочу...не заслуговують...
 
u4kudukДата: Середа, 25.03.2009, 11:06 | Повідомлення # 35
Самий головний пан
Група: Адміністратори
Повідомлень: 269
Репутація: 6
Статус: Offline
так, гра дійсно суперова була. А результат ще краще: по-перше Металіст яскраво показав, що в Україні таки є третя сила (Динамо, Шахтар), бо після невдалих ігор в чемпіонаті їх репутація похитнулась трохи, по-друге, я все ж за Динамо вболівав! rah Тобто мені і за футбол український вцілому радісно і Динамо в 1/4 пройшло. Березовчука дійсно шкода: його й до цього не долюблювали вболівальники Металіста (він якийсь час виступав за ФК Харків - головного ворога Металіста(під Європу косимо: Мілан-Інтер, Рома-Лаціо, Рейнджерс-Селтік - команди з одного міста, які дуже не люблять одна одну)), тепер хоч взагалі з команди тікай... Вже порівняв склад ПСЖ в чемпіонаті й кубку УЕФА - десь гравці 4 основи в УЕФА грали - всі інші - резерв. Хоча не факт, що так буде з Динамо. Після 2 впідряд поразок в чемпіонаті ПСЖ спустилось на 6 місце, відстаючи від лідера на 4 очки - можуть тепер на УЕФА знову переключитись, тим паче, що світить матч ПСЖ-Марсель в півфіналі(французи, кажуть, не в меншому захваті від такої можливості ніж ми мріємо про український півфінал). Хоча Динамо не слабкіше ніж основний ПСЖ. Будемо бачити. Щодо Шахтаря: винесли ЦСКА без проблем - 11 ударів по воротах проти 1! Тому і розмов меньше: впевнено, сердито, без шансів для суперника. Розігрались останнім часом, молодці. Брандао грати не може: був заграний за Шахтар в цьому розіграші Ліги Чемпіонів - по правилах він не має права приймати участь в весінній стадії УЕФА взагалі. Щодо Ворскли: від України в наступному сезоні Єврокубків стартуватиме 5 команд: 2 в Лізі Чемпіонів і 3 в кубку Європи(УЕФА). Отже 5-те місце, на якому знаходиться зараз Ворскла (з відривом 5 очок!) дозволить команді грати в кубку Європи. Шанси на це у Ворскли не погані, враховуючи те, що з Динамо і Шахтарем вони вже грали.

Дави "кротів"!

 
taficДата: Субота, 28.03.2009, 21:37 | Повідомлення # 36
Найвельмишановніше панство
Група: Перевірені
Повідомлень: 166
Репутація: 3
Статус: Offline
Дякую за інформацію...зараз освоюю, що таке прем'єр-ліга, перша ліга, Кубок країни, Ліга чемпіонів, Кубок УЕФА та інші чемпіонати, хто куди переходить, хто де має право грати...коли пояснюють - розумію, коли сама намагаюсь розкласти по полицям - голова обертом іде...головне, що вчителя ще нікуди не послали, а в сто п'ятий раз пояснюють очевидне smile
 
u4kudukДата: Четвер, 02.04.2009, 10:15 | Повідомлення # 37
Самий головний пан
Група: Адміністратори
Повідомлень: 269
Репутація: 6
Статус: Offline
нічого, поступово зрозумієш. Як тобі матч збірної. Як на мене, то повна ганьба: з таким складом і боязливо відсиджуватись всією командою в обороні... Гнати треба Михайліченка. Думаю, що на чемпіонат світу ми не поїдемо. На жаль...

Дави "кротів"!

 
taficДата: Четвер, 02.04.2009, 11:12 | Повідомлення # 38
Найвельмишановніше панство
Група: Перевірені
Повідомлень: 166
Репутація: 3
Статус: Offline
Гра дійсно не вразила, постійно атакували англійці... як на мене, то можу відзначити гру Тимощука, але пасувати було нікому... я ще й заснула в самому кінці гри, на останніх хвилинах smile а ось коментар розвеселив, таку істерику в прямому ефірі закатав, коли Шевченко гол забив biggrin а поляки як зробили сан-марінців...10:0...справжній дворовий футбол biggrin
 
u4kudukДата: Четвер, 02.04.2009, 17:57 | Повідомлення # 39
Самий головний пан
Група: Адміністратори
Повідомлень: 269
Репутація: 6
Статус: Offline
в нашій збірній 6 чвертьфіналістів кубку УЕФА, лідер лідера чемпіонату Німеччини - Воронін, гравець, за якого сама Баварія, найближчим часом викладе купу грошей - Тимощук, легенда сучасного футболу - Шевченко, а команда боязливо відбивалась. Ганьба перш за все тренеру.

Дави "кротів"!

 
taficДата: П'ятниця, 03.04.2009, 11:58 | Повідомлення # 40
Найвельмишановніше панство
Група: Перевірені
Повідомлень: 166
Репутація: 3
Статус: Offline
Можливо й так, але я не такий вже досвідчений спец і не розуміюся на стратегії та тактиці, тому про тренера власних думок не маю...в мене запитання, воно не моє, тому постараюсь правильно його передати...в наступному році Україна має право висунути 5 команд...в цьому році Кубок країни виграє, ну наприклад, "Зоря" (Луганськ) (або команда, яка знаходиться всередині або в кінці таблиці прем'єр-ліги)...чи має вона право грати в наступному році в єврочемпіонатах, а якщо да, то чи йде вона шостою, чи посуває когось з п'ятірки?...P.S. Вчора дивилася повтор з англійцями, коментатор був неперевершений smile
 
u4kudukДата: П'ятниця, 03.04.2009, 14:32 | Повідомлення # 41
Самий головний пан
Група: Адміністратори
Повідомлень: 269
Репутація: 6
Статус: Offline
так, володар кубку України автоматично потрапляє в кубок УЕФА, незалежно від того, яке місце в чемпіонаті він посяде. Бували навіть випадки в інших країнах (Франція, Німеччина), що національний кубок вигравала команда не вищого дивізіону і представляла країну в УЕФА. Але в цьому році таких сюрпризів від України не буде: вже визначились пари учасників півфіналу розіграшу кубку України: Шахтар-Динамо і Ворскла-Металіст. Отже, 5-те місце в чемпіонаті, при умові, що в першій четвірці фінішують Динамо, Шахтар і Металіст(а скоріш за все так і буде), гарантує полтавчанам місце в Кубку Європи (з нового року так!).

Дави "кротів"!

 
u4kudukДата: Понеділок, 06.04.2009, 11:25 | Повідомлення # 42
Самий головний пан
Група: Адміністратори
Повідомлень: 269
Репутація: 6
Статус: Offline
tafic, на матч Ворскла-Іллічівець ходила? Дуже прикра поразка. На останніх хвилинах... Добре, хоч, що основні конкуренти теж програли.

Дави "кротів"!

 
taficДата: П'ятниця, 10.04.2009, 00:47 | Повідомлення # 43
Найвельмишановніше панство
Група: Перевірені
Повідомлень: 166
Репутація: 3
Статус: Offline
На матч не ходила, дивилась по телевізору...і про яку Європу ми можемо говорити, якщо програємо аутсайдерам...прикро, що голи дитячі (перший - коли м'яч рикошетом пішов, другий - коли захист не зіграв)...в суботу зустріч з Дніпром, нема жодного прогнозу...а я вітаю з першими іграми 1/4 фіналу КУЕФА...хлопці молодці...Динамівцям дякую за ніччю, бо це теж не аби яке досягнення на полі суперника, вдома буде більше можливості зіграти на перемогу...а Шахтар без коментарів, зіграли просто супер, хоча перемога могла бути більш результативнішою, але переможців не судять...маю надію, що 16 вони теж їх зроблять...особлива подяка Богушу і Пятову, вони дійсно рятували команди...чекаю на 16 квітня
 
u4kudukДата: Субота, 11.04.2009, 07:52 | Повідомлення # 44
Самий головний пан
Група: Адміністратори
Повідомлень: 269
Репутація: 6
Статус: Offline
Динамо не вразило, на жаль. Було б добре гол у Франції забити - тепер, якщо ПСЖ заб'є, нам треба двома відповідати. Чомусь команда Сьоміна трохи боязлива - дуже вже обережно грає. А Шахтар дійсно молодці. Якби Луіс Адріано реалізував хоч один з трьох виходив сам на сам, то в Марсель спокійно можна було б їхати. А так, все ще може бути...

Дави "кротів"!

 
taficДата: Неділя, 12.04.2009, 11:37 | Повідомлення # 45
Найвельмишановніше панство
Група: Перевірені
Повідомлень: 166
Репутація: 3
Статус: Offline
Всього не буде, Шахтар переможе сто пудово smile а ось Ворскла не перестає "радувати" вболівальників черговою поразкою, при чому сюрпризи дарують на останніх хвилинах зустрічі...нам дійсно не вистачає Крави...може як би забрати його назад, то і Динамо краще б грало wink наче і танцюють непогано, а все рівно щось заважає tongue
 
Форум » Панщина » Панський фанатизм » Присвячується фанатам Українського футболу (Вболіваємо за наших)
  • Сторінка 3 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024 Сайт управляється системою uCoz