Панський форум
Бегущая строка в поле формы со сменой сообщений.

Завантажити своє фото
[ Нові повідомлення · Користувачі · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 4 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Форум » Панщина » Панський фанатизм » Присвячується фанатам Українського футболу (Вболіваємо за наших)
Присвячується фанатам Українського футболу
u4kudukДата: Вівторок, 14.04.2009, 22:43 | Повідомлення # 46
Самий головний пан
Група: Адміністратори
Повідомлень: 269
Репутація: 6
Статус: Offline
Кравченко в останньому турі непогано грав. Думаю, в нього ще буде шанс проявити себе. Що ж до Ворскли, то, мені вже здається, що вони в Європу не дуже рвуться - розчаровують дуже мене.

Дави "кротів"!

 
taficДата: Четвер, 16.04.2009, 22:21 | Повідомлення # 47
Найвельмишановніше панство
Група: Перевірені
Повідомлень: 166
Репутація: 3
Статус: Offline
Це неперевершено...Я вітаю з перемогою Динамо над ПСЖ...гра була вражаючою...чекаю перемоги Шахтаря

Повідомлення відредагував tafic - Четвер, 16.04.2009, 22:22
 
TyristkaДата: П'ятниця, 17.04.2009, 00:46 | Повідомлення # 48
Найповажніше панство
Група: Перевірені
Повідомлень: 85
Репутація: 2
Статус: Offline
3 - 0!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Я не одинокая, я одиночка....
 
taficДата: П'ятниця, 17.04.2009, 01:24 | Повідомлення # 49
Найвельмишановніше панство
Група: Перевірені
Повідомлень: 166
Репутація: 3
Статус: Offline
Ну ось і закінчилися матчі 1/4 фіналу Кубку УЕФА...Шахтар зробив в гостях Марсель 1:2, а Динамо вдома виграло у ПСЖ 3:0...Тобто у півфіналі будемо спостерігати український (Динамо - Шахтар) та німецький (Гамбург - Вердер) турніри...30 квітня граємо у Києві, а 7 травня у Донецьку...значить у фінал ми по-любому виходимо, тільки от с ким краще грати? кажуть, що Вердер більш небезпечний суперник...
 
u4kudukДата: П'ятниця, 17.04.2009, 13:28 | Повідомлення # 50
Самий головний пан
Група: Адміністратори
Повідомлень: 269
Репутація: 6
Статус: Offline
судячи з чемпіонату Німеччини, небезпечніший якраз Гамбург. Вони зараз на 3-ому місці, Вердер на 10-му. Бременці не стабільні. Хоча на конкретну гру налаштуватись можуть. Головне - закрити Алекса, не давати йому вільного простору і буде все гаразд. А від Гамбургу я не очікував, що вони Мансіті пройдуть - темна конячка. Все ж, вважаю Шахтар фаворитом кубку УЕФА. А вболіватиму звісно ж за Динамо. rah

Дави "кротів"!

 
taficДата: Неділя, 19.04.2009, 06:14 | Повідомлення # 51
Найвельмишановніше панство
Група: Перевірені
Повідомлень: 166
Репутація: 3
Статус: Offline
Відкрила вчора футбольний сезон, але крім гарної погоди та спілкування з друзями іншого позитиву не отримала..."Ворскла" продовжує серію поразок, причому десь з 85 хвилини іде зачарований час...Павлов каже, що і в церкву ходили, і номери на автобусі міняли, але все марно...Прикро те, що "Металіст" грав не зовсім основним складом (Едмара і Девіча із-за жовтих карток випустили в кінці другого тайму) тому і не на повну потужність...в середу знову граємо з харків'янами за Кубок України, причому в гостях, тому шанси на перемогу мізерні...але все рівно вболівала, вболіваю і буду вболівати, навіть якщо залишився тільки голий патріотизм biggrin
 
u4kudukДата: Четвер, 23.04.2009, 10:00 | Повідомлення # 52
Самий головний пан
Група: Адміністратори
Повідомлень: 269
Репутація: 6
Статус: Offline
правильно робиш - так і треба! А я в тому числі і на перемозі Металіста гроші в букмекерській конторі виграв biggrin Ворскла вже прогнозовано слабка в цьому році. Хоча за фінал кубку ще може й зачепитися - звісно якщо ти прийдеш на стадіон і підтримаєш їх wink

Дави "кротів"!

 
taficДата: П'ятниця, 24.04.2009, 18:40 | Повідомлення # 53
Найвельмишановніше панство
Група: Перевірені
Повідомлень: 166
Репутація: 3
Статус: Offline
happy ^_^ happy А я їду в Київ 30 квiтня на 1/2 Кубку УЕФА і буду сидіти в 18 секторі 7 ряд 20 місце tongue :p tongue А за Ворсклу не треба так впевнено прогнозувати...то в нас натхнення не було lol ось у неділю зробимо "Карпати" аж бігом і почнеться у нас біла смуга tongue ... головне щоб після неї сідниця зебри не йшла biggrin

Повідомлення відредагував tafic - П'ятниця, 24.04.2009, 21:35
 
u4kudukДата: Неділя, 26.04.2009, 22:50 | Повідомлення # 54
Самий головний пан
Група: Адміністратори
Повідомлень: 269
Репутація: 6
Статус: Offline
жабу наганяєш. Класний футбол має бути. За 100 гривень квиток брали? Знаю, були від 100 до 400. Сектор не поганий. Там поблизу фан клуб повинен сидіти. Я в минулому році в тому секторі на Динамо-Металіст був - дуже сподобалась перекличка фанів.

Дави "кротів"!

 
taficДата: Понеділок, 27.04.2009, 10:13 | Повідомлення # 55
Найвельмишановніше панство
Група: Перевірені
Повідомлень: 166
Репутація: 3
Статус: Offline
100 грн. - 5,6,11,20,21,22; 200 грн. - 4,12,13,19; 300 грн. - 1,2,15,16,28,29 (1-8 ряд); 3,14,17,18,25,26,27; 400 грн. - 1,2,15,16,28,29...якби я вирішила раніше, то може вдалося купити кращі місця, а так в четвер на ранок за 100 та 200 вже не було, тому купили за 300 з тих що залишилися...в принципі, 18 сектор розташован стосовно воріт приблизно як наш 32, де я завжди сижу, тому кут зору не поміняю...а так як я вболіваю за "Шахтар", то просила знайомого купляти не біля фанатів "Динамо"...тепер навіть не знаю, каже що зі мною буде небезпечніше, ніж на барикадах biggrin ... зато як гарно буде: все навкруги біло-блакитне і я в помаранчовому шарфику happy мене вб'ють smile ...і нарешті "Ворскла" перервала серію безвиграшних матчів, я вже забула коли з таким задоволенням залишала стадіон, і це не дивлячись на те, що в Довганського руки олією змащені lol дуже прикра "бабочка" була...і суддівство, на мою думку, було суперечливим як для нас, так і для львів'ян...але головне результат 2:1 і знову примарні надії на єврочемпіонати wink
 
u4kudukДата: Вівторок, 28.04.2009, 15:05 | Повідомлення # 56
Самий головний пан
Група: Адміністратори
Повідомлень: 269
Репутація: 6
Статус: Offline
а якщо я тобі динамівського шарфика подарую - за киян будеш вболівати? biggrin Бажаю чудово відпочити в столиці, сподіваюсь, розгромна поразка Шахтаря не дуже тебе засмутить tongue

Дави "кротів"!

 
taficДата: Вівторок, 28.04.2009, 17:34 | Повідомлення # 57
Найвельмишановніше панство
Група: Перевірені
Повідомлень: 166
Репутація: 3
Статус: Offline
Якщо подаруєш, то взимку буду носити, тепло і під дублянкою не видно biggrin бо мені помаранчовий більш личить...а на рахунок поразки краще тобі в букмекерській конторі не ризикувати, ну а я вже по хворій мозолі ходити не буду, якщо програєте, я лежачих не чіпаю tongue

Додано (28.04.2009, 17:34)
---------------------------------------------
До речі, запрошую 13 травня в Полтаву на "Ворскла" - "Металіст"...з мене гарна погода та перемога "Ворскли" wink

 
u4kudukДата: Середа, 29.04.2009, 09:16 | Повідомлення # 58
Самий головний пан
Група: Адміністратори
Повідомлень: 269
Репутація: 6
Статус: Offline
дочекаємось, коли кияни нагрянуть. Як думаєш, полтавці поб'ють мене, якщо я голосно вболіватиму проти Ворскли? Чи краще на Ворскла-Шахтар приїзджати і вболівати за місцевих? Хоча я на Ворскла-Шахтар колись вже був - тоді результат для полтавців і для мене був не втішний - 0:3 sad
Quote (tafic)
бо мені помаранчовий більш личить

то ось чому ти за Шахтар! biggrin


Дави "кротів"!

 
taficДата: Середа, 29.04.2009, 17:30 | Повідомлення # 59
Найвельмишановніше панство
Група: Перевірені
Повідомлень: 166
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (u4kuduk)
Як думаєш, полтавці поб'ють мене, якщо я голосно вболіватиму проти Ворскли?

Це дивлячись, як голосно...можуть і злякатися biggrin але краще я сидітиму подалі: і для вух безпечніше, і для обличчя smile
 
u4kudukДата: Вівторок, 05.05.2009, 15:18 | Повідомлення # 60
Самий головний пан
Група: Адміністратори
Повідомлень: 269
Репутація: 6
Статус: Offline
де зникла? Сподобалось хоч? Ще не змінила клубні вподобання? Як гра? Чи по першій грі нічого не скажеш?! Даремно динамівці сіли в 2 таймі. В першому так добре все виходило. Є така негативна риса в команді Сьоміна. Боягузливість якась. Зі значно спокійнішою душею б в Донецьк їхали. Скоріш за все пройде той, кому більше повезе. Рівні за класом команди.

Дави "кротів"!

 
Форум » Панщина » Панський фанатизм » Присвячується фанатам Українського футболу (Вболіваємо за наших)
  • Сторінка 4 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024 Сайт управляється системою uCoz