Панський форум
Бегущая строка в поле формы со сменой сообщений.

Завантажити своє фото
[ Нові повідомлення · Користувачі · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Форум » Панщина » Панські гуляння » Знайомства (Знайомимось, веселимось, розважаємось!)
Знайомства
u4kudukДата: Четвер, 26.02.2009, 19:47 | Повідомлення # 1
Самий головний пан
Група: Адміністратори
Повідомлень: 269
Репутація: 6
Статус: Offline
Дорогі пани й панянки, дозвольте представитись: мене звати Ігор, я з славетного міста Прилуки що на Чернігівщині. Я дуже бажаю з вами познайомитись. Так, саме з вами! Впевнений, що у нас дуже багато спільного :))) Був би вдячний якби ви розповіли про себе: як ваші справи? Чми ви живете? Чим дихаєте? Чим цікавитесь в цьому житті? Наперед дуже вдячний вам за відповідь. Так, саме вам!

Дави "кротів"!

 
PadljykaДата: Неділя, 01.03.2009, 17:37 | Повідомлення # 2
Над всіма панами пан
Група: Адміністратори
Повідомлень: 172
Репутація: 6
Статус: Offline
Про себе розказувати немає сенсу. Все на першій сторінці сайту. Дійсно хочеться знати про вас більше ніж ім"я. І впевнений вам є що розповісти. Тому не соромимося. hello

Якщо не я, то хто?
 
taficДата: Понеділок, 02.03.2009, 11:34 | Повідомлення # 3
Найвельмишановніше панство
Група: Перевірені
Повідомлень: 166
Репутація: 3
Статус: Offline
Фух...думала не встигну...такі шановні люди зібралися cool не треба змушувати їх чекати...тому декілька слов про себе: при народженні батьки назвали мене Тетяною, за що я їм щиро вдячна, а насамперед за саме народження. Самий значний вчинок в житті - це те, що рано відірвалася від мамкиною цицьки і пішла у самостійне плавання. Починаючи з дитсадка завжди покладалася сама себе, розуміючи що ніхто не буде панькатися зі мною, хоча поруч було і є дуже багато друзів і гарних людей...Росла, гарно вчилася, робила помилки, набувала досвіду, про щось мріяла, чогось не робила, але завжди намагалася бути людиною...На даний час працюю інженером в дорожній галузі, може не зовсім жіноча професія, але я від неї в захваті...Я люблю своє життя, людей, які оточують мене, і Вас, шановне панство, за те, що робите Велике Діло good ...ну і за те, що вислухали мене applause

Повідомлення відредагував tafic - Понеділок, 02.03.2009, 11:39
 
u4kudukДата: Понеділок, 02.03.2009, 13:18 | Повідомлення # 4
Самий головний пан
Група: Адміністратори
Повідомлень: 269
Репутація: 6
Статус: Offline
tafic, оу то Ви можливо начальниця нашого Пана?! Як його друг, повинен просити прибавку до його зар.платні - людина однією рукою всю справу робить!!! Інша ж телефоном зайнята завжди. Приріс він до неї ще в Прилуках. Інвалід майже. В умовах кризи замість підвищення зар.платні згодиться поцілунок в щічку. Щодо мрій... багато цікавого про людину можна з них дізнатись, погоджуєтесь? Виношу на окреме обговорення цю тему - сподіваюсь відпишетесь. З повагою...

Дави "кротів"!

 
PadljykaДата: Понеділок, 02.03.2009, 13:53 | Повідомлення # 5
Над всіма панами пан
Група: Адміністратори
Повідомлень: 172
Репутація: 6
Статус: Offline
Здатність Ваша,Пане,сунути свого носика куди не треба мене засмучує. Хоча тема те що треба good

Якщо не я, то хто?
 
taficДата: Понеділок, 02.03.2009, 14:50 | Повідомлення # 6
Найвельмишановніше панство
Група: Перевірені
Повідомлень: 166
Репутація: 3
Статус: Offline
Шановний самий головний Пан, в першу чергу хочу теж подякувати за тему про мрії. Завдяки ним людина завжди знаходиться у стані розвитку, сподівання, бажання...тільки вони дають можливість хоч іноді вдівати рожеві окуляри...А по-друге, не зважаючи на те, що я з великою повагою та щирістю відношусь до вельмишановного, який над всіма панами, підняти емоційний і фінансовий стан вашого друга немає можливості з незалежних від мене обставин cool не дивлячись на велике бажання wink
 
tinkerДата: Понеділок, 02.03.2009, 16:35 | Повідомлення # 7
Вельмишановне панство
Група: Перевірені
Повідомлень: 129
Репутація: 3
Статус: Offline
Привет всем, я не представившись в предыдущей теме, не знаю даже как, и не на украинском, не могу этим блестнуть.... Я посто о мечте, можно?
Была маленькой, мечтала о карьере балерины.... не сбылась мечта, говорят фигурой не вышла....Потом мечтала стать художником-модельером, стала моделью....Но не забывая о своей мечте, в тихоря от родителей забрала документы из Архитектурного института и поступила в художественное училище на художника костюма театра и кино... После чего мой отец со мной не разговаривал месяц... И в итоге, как судьба посмеялась, сейчас моя работа вплотную связана с архитектурой happy .. Ни одна мечта не сбылась... Дочь мечтала назвать Александрой, и тоже не судьба, муж Александр, свекр Александр..... Хотя у меня теперь Дарья с вполне Александровским характером... А сейчас мечтаю воплотить в реальность все мечты своей маленькой "бусинки" и приложу все усилия что бы так было... У когото хоть хватило сил свои мечты реализовать?
Хотела это все в мечты отправить, но больше сюда подходит....
 
taficДата: Понеділок, 02.03.2009, 17:14 | Повідомлення # 8
Найвельмишановніше панство
Група: Перевірені
Повідомлень: 166
Репутація: 3
Статус: Offline
Очень приятно познакомиться flower И мечтой поделилась и про себя рассказала good У меня, кстати, крестница Дарина Александровна...непоседа, егоза и о-о-очень характерная девочка, не соскучишься bash
 
tinkerДата: Понеділок, 02.03.2009, 17:24 | Повідомлення # 9
Вельмишановне панство
Група: Перевірені
Повідомлень: 129
Репутація: 3
Статус: Offline
Да они такие.... Мою уже весь Архитекторский бомонд Одессы знает всем голову заморочит и с ума сведет..
 
taficДата: Понеділок, 02.03.2009, 17:37 | Повідомлення # 10
Найвельмишановніше панство
Група: Перевірені
Повідомлень: 166
Репутація: 3
Статус: Offline
Да, кстати, забыла сказать, что я из Полтавы...пусть не город-герой, но очень уютный, зеленый и спокойный городок heart
 
tinkerДата: Понеділок, 02.03.2009, 17:49 | Повідомлення # 11
Вельмишановне панство
Група: Перевірені
Повідомлень: 129
Репутація: 3
Статус: Offline
У меня родствениики в Полтаве, хотя у вас ни когда не была, знаю и не по наслышке, что вы Полтавцы просто потрясающие люди, покрайней мере все кто мне встречались такие и я их всех обажаю... А Одесса, к сожалению в массе своей очень расчетлива и холодна..
 
TyristkaДата: Понеділок, 02.03.2009, 23:49 | Повідомлення # 12
Найповажніше панство
Група: Перевірені
Повідомлень: 85
Репутація: 2
Статус: Offline
Добрый вечер))) Зовут меня Галина, я вообще-то персонаж "панам" давно знакомый, обещаю написать о себе завтра, а сегодня скажу только одно: Я ЛЮБЛЮ СВОЕГО КУМА!!!))))) heart heart heart Всем до встречи, думаю мы подружимся! flower hello wink

Я не одинокая, я одиночка....
 
taficДата: Вівторок, 03.03.2009, 09:37 | Повідомлення # 13
Найвельмишановніше панство
Група: Перевірені
Повідомлень: 166
Репутація: 3
Статус: Offline
Ну на скільки я розуміюсь в цьому питанні, то це святий обов'язок куми - любити свого кума love Любити, шанувати, кохати, поважати, пестити wink
А на рахунок Полтави, то я всіх запрошує у це чудове місто...тут гарно завжди...Ласкаво просимо...всіх-всіх-всіх hello
 
PadljykaДата: Вівторок, 03.03.2009, 09:49 | Повідомлення # 14
Над всіма панами пан
Група: Адміністратори
Повідомлень: 172
Репутація: 6
Статус: Offline
Любити кума можна. Але потай від куми. І не писати це на всіх сайтах по 10 разів. Для цього створюю відповідно нову тему.

Якщо не я, то хто?
 
taficДата: Вівторок, 03.03.2009, 10:01 | Повідомлення # 15
Найвельмишановніше панство
Група: Перевірені
Повідомлень: 166
Репутація: 3
Статус: Offline
Ні в якому разі я не хочу заробити зауваження від найголовнішого, але я вважаю, що по-перше - навіщо любити кума потай від куми surprised кума повинна знати, що її чоловік, її обранець, користується повагою серед друзів і його люблять жінки good ...але може я теж лізу не в своє діло? tongue
а по-друге, ну навіщо створювати щось окремо, якщо всім затишно і тут: і кумі, і куму...але ж я жінка, я можу помилятися angel
 
Форум » Панщина » Панські гуляння » Знайомства (Знайомимось, веселимось, розважаємось!)
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024 Сайт управляється системою uCoz