Панський форум
Бегущая строка в поле формы со сменой сообщений.

Завантажити своє фото
[ Нові повідомлення · Користувачі · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Форум » Панщина » Панські гуляння » Знайомства (Знайомимось, веселимось, розважаємось!)
Знайомства
tinkerДата: Вівторок, 03.03.2009, 10:47 | Повідомлення # 16
Вельмишановне панство
Група: Перевірені
Повідомлень: 129
Репутація: 3
Статус: Offline
Спасибо за приглошение, а шашлыки будут?
 
taficДата: Вівторок, 03.03.2009, 10:54 | Повідомлення # 17
Найвельмишановніше панство
Група: Перевірені
Повідомлень: 166
Репутація: 3
Статус: Offline
Обязательно, какие вопросы lumped я живу в частном доме, мангал есть, дрова есть, мамонта забьем...а хорошие люди сами прийдут, приедут, прилетят и приплывут good
 
u4kudukДата: Вівторок, 03.03.2009, 12:27 | Повідомлення # 18
Самий головний пан
Група: Адміністратори
Повідомлень: 269
Репутація: 6
Статус: Offline
ого скільки я всього пропустив! Отже по порядку: кхм...
Quote
...А по-друге, не зважаючи на те, що я з великою повагою та щирістю відношусь до вельмишановного, який над всіма панами, підняти емоційний і фінансовий стан вашого друга немає можливості з незалежних від мене обставин не дивлячись на велике бажання

дуже, дуже шкода, я б його і сам поцілував, але по-перше я далі ніж ви від нього живу, по-друге не впевнений, що це набагато покращить той самий його "емоційний стан", скоріше ще й мою психіку зруйнує. То ж нехай це буде його нездійсненною мрією biggrin
tinker, архітектор це ж теж творча професія. Та і не пізно ще змінити напрямок в кар'єрі - балериною певно вже не стати, а ось модельєром - чому б й ні. Хоча б в додаток до основної роботи. Покликання стане в нагоді - шитимете одяг Даринці. Чи може вже шиєте? Деякі мрії просто поступаються місцем іншим, більш вагомим і бажаним. У вас є донечка - це величезне щастя!
Quote
А на рахунок Полтави, то я всіх запрошує у це чудове місто...тут гарно завжди...Ласкаво просимо...всіх-всіх-всіх

В Полтаві був вже двічі - все дуже сподобалось, красиве місто. Не довелось ні разу тільки на річці Ворскла побувати на жаль, хоча дуже хотілось. Чим не привід приїхати ще раз wink
Quote
Любити кума можна. Але потай від куми. І не писати це на всіх сайтах по 10 разів. Для цього створюю відповідно нову тему.

чому б і не писати? Головне щоб самому головному пану приємно було smile . Кумасю моя хороша, напиши що любиш мене ще і в новій, створеній спеціально для цього темі, щоб пан Падлюка ще більше заздрив. Наперед дякую flower


Дави "кротів"!

 
taficДата: Вівторок, 03.03.2009, 13:46 | Повідомлення # 19
Найвельмишановніше панство
Група: Перевірені
Повідомлень: 166
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote
В Полтаві був вже двічі - все дуже сподобалось, красиве місто. Не довелось ні разу тільки на річці Ворскла побувати на жаль, хоча дуже хотілось. Чим не привід приїхати ще раз
Залюбки буду рада побачитись і познайомитись flower тільки наша Ворскла не дуже чиста річка, тому краще біля неї сидіти, але не купатися...та є інші річки та озера, де можна гарно відпочити good
 
u4kudukДата: Вівторок, 03.03.2009, 14:01 | Повідомлення # 20
Самий головний пан
Група: Адміністратори
Повідомлень: 269
Репутація: 6
Статус: Offline
tafic, ти ще не бачила наш Удай. Там скоро і біля неї сидіти не радитимуть. Останнього разу купались в фонтані біля стадіону. Дуже сподобалось biggrin Така спека неймовірна була! Хочемо ще. Тож забезпеч тепле літо і матимеш всі шанси познайомитись з головним паном biggrin

Дави "кротів"!

 
taficДата: Вівторок, 03.03.2009, 14:19 | Повідомлення # 21
Найвельмишановніше панство
Група: Перевірені
Повідомлень: 166
Репутація: 3
Статус: Offline
Екологія зараз майже всюди жахлива cry і це дуже засмучує...у нас також є Удай в Пирятині...два роки тому, коли будували в тих краях дорогу, ціле літо він рятував мене від спеки. В нас ця річка більш-менш чиста, але мілка...
Значить домовились, я замовляю погоду, а Ви, і всі інші, приїжджаєте в гості good
 
tinkerДата: Вівторок, 03.03.2009, 19:05 | Повідомлення # 22
Вельмишановне панство
Група: Перевірені
Повідомлень: 129
Репутація: 3
Статус: Offline
Я текстильный декоратор и дизайнер интерьера, а с Архитекторами только работаю ... Катенок избалованная нарядами уже, то одену, то не одену, то не подходит по цвету...
А море у тоже не чистое, на пляже противно и мухи кусают, причем на всех пляжах, только за городом чистенько... Вот туда вас приглашаю, я обалденный шашлык из рыбы готовлю, в бочке на саксауле..
 
taficДата: Четвер, 05.03.2009, 11:32 | Повідомлення # 23
Найвельмишановніше панство
Група: Перевірені
Повідомлень: 166
Репутація: 3
Статус: Offline
Дякую за запрошення...якщо в цьому житті нічого глобально не змінеться , то я із задоволенням приїду в гості, тим більш, що я ніколи в Одесі не була і не смакувала такий незвичайний шашлик...Але і моє запрошення залишається в силі wink
 
valetta1964Дата: Субота, 07.03.2009, 22:16 | Повідомлення # 24
Найвельмишановніше панство
Група: Адміністратори
Повідомлень: 292
Репутація: 3
Статус: Offline
с чего начать? Второй вечер гуляю по сайту, думала, пошлют меня - не щиру украинку, однако, не одна такая я. Хорошая тема, признания в любви, в несбывшихся мечтах, а знаете почему? А как я в глаза куму могу сказать, что его люблю, сыну, что не сбылась моя мечта. Ну не важно. Я о том, что человек должен высказаться, и пусть это будет не в его пользу, а когда еще знаешь, что не один такой!!! Чувствуешь себя абсолютно здоровым! За здоровье, дамы и господа! Я полюбила мир, когда научилась пользоваться интернетом! Спасибо вашему сайту!

Если разные идеи лезут в голову к тебе, запирай скорее двери и милицию зови
 
u4kudukДата: Понеділок, 09.03.2009, 17:16 | Повідомлення # 25
Самий головний пан
Група: Адміністратори
Повідомлень: 269
Репутація: 6
Статус: Offline
За спілкування без меж! Раді вітати Вас на сайті! Але хотілося б більше знати про Вас: Як Вас звати? Звідки? Який у Вас зараз настрій? Будемо дуже раді з Вами познайомитись. Сподіваємось на активність на нашому форумі flower

Дави "кротів"!

 
valetta1964Дата: Четвер, 12.03.2009, 22:46 | Повідомлення # 26
Найвельмишановніше панство
Група: Адміністратори
Повідомлень: 292
Репутація: 3
Статус: Offline
Вечер добрый! Зовут меня Виолетта, я из Запорожья. Мне очень нравится у вас, только непонятно, куда деваются мои сообщения. Я вот написала сегодня о том, какое настроение, состояние души да и прочие эмоции вызывает у меня ваш форум, а сообщение хутко зникло куда-то. Но я все равно надеюсь быть вам приятным собеседниом и полезным модератором. Всех обнимаю!

Если разные идеи лезут в голову к тебе, запирай скорее двери и милицию зови
 
TyristkaДата: Субота, 14.03.2009, 00:15 | Повідомлення # 27
Найповажніше панство
Група: Перевірені
Повідомлень: 85
Репутація: 2
Статус: Offline
tongue tongue tongue Я ЛЮБЛЮ СВОГО КУМА)))))))))ЖЕНЬКА!!!! ЦЁМИК)))) pray

Додано (14.03.2009, 00:15)
---------------------------------------------
Ну вот я наконец-то добралась до Вас!!!! Ещё раз скажу , что меня зовут Галина))) Живу я в таком симпотичном и совсем небольшом, НО ГОРОДЕ Каховка, про неё все вспоминают летом, когда по телевизору начинают яро крутить рекламу о Таврийских играх))) "Панство" в лице Игоря и Женьки - это то хорошее, что мне досталось ещё года 2-2,5 назад благодаря чату LIFE! Если бы мне кто-нибудь когда-нибудь сказал, что так можно полюбить людей, которых ты никогда в жизни не видел (кроме фоток конечно), то ещё 2,5 года назад я бы рассмеялась наглецу в глаза))) а т.к. сама попала в такую катавасию (чему очень рада) то скажу прямо, что общение с этими людьми меня всегда радует, он них идёт столько позитива и теплоты (щас Вы должны уже растрогано плакать)))), что когда наша связь ненадолго, но прерывалась, я готова была на стенку лезть.... Вобщем, Ребята, Вы творите с людьми что-то неимоверное, к Вам хочется тянуться, с Вами всегда хочется поделиться не только радостями, но и наболевшим, потому что знаю заранее, что меня с моими "траблами" никто на едине не оставит, всегда выслушают и что-то подскажут, а будет надо и защитят)))) С Вами уютно и спокойно! Люблю Вас, Вы МЕГА ЛЮДИ!


Я не одинокая, я одиночка....
 
u4kudukДата: Субота, 14.03.2009, 23:23 | Повідомлення # 28
Самий головний пан
Група: Адміністратори
Повідомлень: 269
Репутація: 6
Статус: Offline
Пані Віолетта, дуже приємно познайомитись flower Обов'язково так і буде wink Tyristka, стільки компліментів! Коли буду втрачати впевненість у собі - обов'язково звертатимусь до тебе biggrin

Дави "кротів"!

 
ЖекаДата: Середа, 18.03.2009, 14:07 | Повідомлення # 29
Вельмишановне панство
Група: Перевірені
Повідомлень: 95
Репутація: 1
Статус: Offline
Мене звати Євгенія я з Харкова,дуже приємно з вами усіма познайомитись,як я зрозуміла в Вас тут пануе кохання ,дружба!Якщо ви не проти я до Вас приєднаюся angel angel
 
u4kudukДата: Середа, 18.03.2009, 14:40 | Повідомлення # 30
Самий головний пан
Група: Адміністратори
Повідомлень: 269
Репутація: 6
Статус: Offline
Жека, будемо тільки раді. Ласкаво просимо smile

Дави "кротів"!

 
Форум » Панщина » Панські гуляння » Знайомства (Знайомимось, веселимось, розважаємось!)
  • Сторінка 2 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024 Сайт управляється системою uCoz