Панський форум
Бегущая строка в поле формы со сменой сообщений.

Завантажити своє фото
[ Нові повідомлення · Користувачі · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Панщина » Панські гуляння » Зі святом!!!!!! (Вітаємо один одного)
Зі святом!!!!!!
КапітошкаДата: Субота, 07.03.2009, 22:13 | Повідомлення # 1
Поважне панство
Група: Перевірені
Повідомлень: 35
Репутація: 2
Статус: Offline
Тема для привітання один одного з різноманітними святами. Найперший на черзі - 8 Березня. Тож, користуючись нагодою вітаю всіх жінок сайту і всіх їхніх знайомих жінок, і знайомих жінок Ваших знайомих і незнайомих Вам жінок - всіх зі святом! smile smile smile Затишку, усмішок, пристрасті, блиску в очах і сильного чоловіка поруч!!!

Капітошка я малий :)
мені всі друзі - я такий!!!
 
taficДата: Неділя, 19.04.2009, 05:14 | Повідомлення # 2
Найвельмишановніше панство
Група: Перевірені
Повідомлень: 166
Репутація: 3
Статус: Offline
Я вітаю усіх з Христовим Воскресінням! У це свято хочу побажати світлих думок, гарних почуттів, усіляких приємностей і попросити викинути образи із серця, які виникли на рідних, близьких, друзів чи просто знайомих. По собі знаю: образити легко, а пробачити важко...але це здається, треба тільки захотіти...всі ми люди і нам властиво помилятися, тому давайте ставитися один до одного з розумінням...дуже Вас всіх люблю...P.S. А я, нарешті, зможу наїстися піци з мисливськими сосисками та напитися молочного коктейлю...ні, краще смаженого кабанчика...усього, з вушками та хвостиком...годі, тут думки розбігаються, а що з очима буде...піду розговлятися tongue Христос Воскрес!
 
TyristkaДата: Неділя, 19.04.2009, 11:40 | Повідомлення # 3
Найповажніше панство
Група: Перевірені
Повідомлень: 85
Репутація: 2
Статус: Offline
Спасибо большое за поздравления)))) Присоединяюсь к ним!!! И от себя хочу добавить и пожелать только хорошего настроения и положительных эмоций в этот светлый праздник Пасхи!!!! Целую Вас всех))))

Я не одинокая, я одиночка....
 
Форум » Панщина » Панські гуляння » Зі святом!!!!!! (Вітаємо один одного)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024 Сайт управляється системою uCoz