Панський форум
Бегущая строка в поле формы со сменой сообщений.

Завантажити своє фото
[ Нові повідомлення · Користувачі · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Панщина » Панські роздратування » Азартные игры (играем или ругаем)
Азартные игры
valetta1964Дата: Неділя, 26.04.2009, 18:10 | Повідомлення # 1
Найвельмишановніше панство
Група: Адміністратори
Повідомлень: 292
Репутація: 3
Статус: Offline
Мое отношение к азартным играм абсолютно и однозначно негативное. Такое огромное количество игротек, которое открыто в Запорожье в последнее время, приводит в ужас. Дети, подростки, взрослые люди - никто не видит границ катастрофы. Тупо идут и несут свои деньги (и не только свои) независимо от финансового состояния семей. В постоянной надежде на выигрыш. Знаю трагические окончания таких проигрышей. Это психологическая зависимость. Уж лучше курить буду

Если разные идеи лезут в голову к тебе, запирай скорее двери и милицию зови
 
u4kudukДата: Вівторок, 28.04.2009, 15:19 | Повідомлення # 2
Самий головний пан
Група: Адміністратори
Повідомлень: 269
Репутація: 6
Статус: Offline
азартним іграм - так! Щодо залежності - то, комп'ютерна залежність потужніше буде. Навіть в туалет під стіл ходили, аби від компа не відходити. У всьому міру потрібно мати. А неповнолітнім вхід в ігрові зали заборонено. Інша справа, що закони в нас не завжди виконуються.

Дави "кротів"!

 
tanuДата: Вівторок, 28.04.2009, 21:46 | Повідомлення # 3
Найвельмишановніше панство
Група: Користувачі
Повідомлень: 128
Репутація: 2
Статус: Offline
Я против игровых автоматов.Ненавижу.
 
u4kudukДата: Середа, 29.04.2009, 09:31 | Повідомлення # 4
Самий головний пан
Група: Адміністратори
Повідомлень: 269
Репутація: 6
Статус: Offline
грав на автоматах один-єдиний раз. Певно, новачкам таке везе, бо залишився у виграші. Оскільки навряд чи ще забреду колись, то в поєдинку між мною та роботом-пожирачем грошей перемога за мною biggrin Натомість полюбляю пограти в букмейкерській конторі. Граю не на великі гроші, більш на інтерес, тому розбагатіти на цьому в мене ніяк не вийде biggrin Все-таки мені здається, що є й більші глобальні проблеми людства, окрім автоматів. Людина завжди знайде пригод на свою голову. А якщо голова дурна, то на щось путнє чекати не приходиться. Не автомати, так щось інше.

Дави "кротів"!

 
TyristkaДата: Середа, 29.04.2009, 10:37 | Повідомлення # 5
Найповажніше панство
Група: Перевірені
Повідомлень: 85
Репутація: 2
Статус: Offline
Кумасик, мой муж тоже очень любил играть в конторе, вот и доигрался... Сразу это были небольшие суммы, играл, как ты говоришь, больше на интерес, а вот потом затянуло и он взял "на нычку от меня" кредит на почти три тысячи и всё проиграл... Как ты считаешь, я отношусь после этого к конторе? Что произошло у меня с мужем все и так уже знают))))

Я не одинокая, я одиночка....
 
u4kudukДата: Середа, 29.04.2009, 10:56 | Повідомлення # 6
Самий головний пан
Група: Адміністратори
Повідомлень: 269
Репутація: 6
Статус: Offline
краще програти ніж пропити. Чи на любовниць витратити. Можливо в житті емоцій не вистачало. Потрібно було частіше сварки з биттям посуду влаштовувати - ото азарт!!! Яка там букмейкерська контора. А можливо занадто глибоко під каблук загнала - прояв свободи своєрідний biggrin Навряд чи я колись такі гроші ставити буду. Хіба що мільйонером стану перед тим biggrin Певно, занадто жадібний tongue

Дави "кротів"!

 
Форум » Панщина » Панські роздратування » Азартные игры (играем или ругаем)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024 Сайт управляється системою uCoz