Панський форум
Бегущая строка в поле формы со сменой сообщений.

Завантажити своє фото
[ Нові повідомлення · Користувачі · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Релігія » Віруюче панство » відпущення гріхів (грішіть на здоров'я...)
відпущення гріхів
u4kudukДата: Понеділок, 23.03.2009, 10:55 | Повідомлення # 1
Самий головний пан
Група: Адміністратори
Повідомлень: 269
Репутація: 6
Статус: Offline
...але не забувайте, що і ваш час настане happy Хоча звісно можна сходити в церкву і тобі всі гріхи спишуть за невеличку пожертву на ремонт Божого храму. І потім, вийшовши звідти з чистою безгрішною душею, знову прийматись за свої брудні справи... Дивна в нас віра стала якась. Схиляюсь до основної думки одного з фільмів на цю тему: віра повинна бути в кожного в душі! Бажаю всім вам залишатись завжди вірними самому(ій) собі!

Дави "кротів"!

 
valetta1964Дата: Понеділок, 23.03.2009, 16:28 | Повідомлення # 2
Найвельмишановніше панство
Група: Адміністратори
Повідомлень: 292
Репутація: 3
Статус: Offline
всегда верна себе и своей душе. Так отпустим грехи друг другу и да будет нам всем счастье!

Если разные идеи лезут в голову к тебе, запирай скорее двери и милицию зови
 
taficДата: Вівторок, 24.03.2009, 14:23 | Повідомлення # 3
Найвельмишановніше панство
Група: Перевірені
Повідомлень: 166
Репутація: 3
Статус: Offline
Ну гріхи я Вам точно не відпущу, не маю я такого права...а ось щодо віри, то вона обов'язково повинна бути, без неї ніяк...завжди, коли трапляється щось неприємне або за когось переживаємо, ми завжди звертаємося до того, хто там угорі, і просимо...для себе, для рідних та близьких, для чужих, яким в цю хвилину хочемо допомогти...звертаємся, коли зовсім опускаються руки, коли не бачиш виходу...і ти віриш...віриш, що все буде добре у кожного з нас...це трапляється не кожен день, у деяких це буває раз-два в житті, але буває...і не обов'язково ходити до церкви, цей чоловік почує Вас скрізь, де б Ви не були і ким би не були...
 
valetta1964Дата: Вівторок, 24.03.2009, 20:32 | Повідомлення # 4
Найвельмишановніше панство
Група: Адміністратори
Повідомлень: 292
Репутація: 3
Статус: Offline
в том то и проблема, что обращаются люди Туда только, когда постучит беда. По-моему, нужно обращаться со словами благодарности особенно, когда все хорошо складывается в жизни, а не только о помощи. И гораздо чаще благодарить, чем просить. А с отпущением грехов была шутка. Думаете, Он не не имеет чувства юмора?

Если разные идеи лезут в голову к тебе, запирай скорее двери и милицию зови
 
taficДата: Вівторок, 24.03.2009, 21:39 | Повідомлення # 5
Найвельмишановніше панство
Група: Перевірені
Повідомлень: 166
Репутація: 3
Статус: Offline
З такою роботою без почуття гумору не обійдешся smile згодна на 100%, що треба дякувати...але ж ми егоїсти...та все одно Він нас розуміє і любить, бо ми його діти...
 
ЖекаДата: П'ятниця, 27.03.2009, 13:06 | Повідомлення # 6
Вельмишановне панство
Група: Перевірені
Повідомлень: 95
Репутація: 1
Статус: Offline
valetta1964, до речі в Біблії написано що мі повинні каятися один одному,тільки от трактують біблію кожен по своєму.
Хтось для власної користі по типу пожертви на храм або ж ще на шось...
 
valetta1964Дата: Субота, 28.03.2009, 15:46 | Повідомлення # 7
Найвельмишановніше панство
Група: Адміністратори
Повідомлень: 292
Репутація: 3
Статус: Offline
Библию трактовать не собираюсь, веру воспринимаю на свое усмотрение и по велению собственной души. Ни пользы, ни пожертвования не собираю. Судя по моим поступкам на форуме, сама жертвую. Читайте, Жека, не только строки Великой книги, но и между ее строк

Если разные идеи лезут в голову к тебе, запирай скорее двери и милицию зови

Повідомлення відредагував valetta1964 - Субота, 28.03.2009, 15:47
 
ЖекаДата: Четвер, 02.04.2009, 13:21 | Повідомлення # 8
Вельмишановне панство
Група: Перевірені
Повідомлень: 95
Репутація: 1
Статус: Offline
valetta1964, не знаю чим ви жертвуєте особисто з вами не знайома,про те що віра повинна бути в душі у кожного це знаю точно!Коли людина говорить що віруюча і Бог у неї в душі а з іншого боку така ядовита до людей!!!живе в придуманому собі світі не бачучи ні на крок навколо себе...і судить людей.....це не віра

Додано (02.04.2009, 13:21)
---------------------------------------------
valetta1964, на жаль з вами ще не знайома особисто!Ну думаю мі це виправимо от розростеться форум та ми всі як зустрінемося!!Ігор с пивом та горішками smile smile smile .Думаю це буде дуже скоро!!!!!1

 
PadljykaДата: Четвер, 02.04.2009, 13:30 | Повідомлення # 9
Над всіма панами пан
Група: Адміністратори
Повідомлень: 172
Репутація: 6
Статус: Offline
Як раз для відпущення гріхів Ігора з горішками й не вистачає biggrin

Якщо не я, то хто?
 
valetta1964Дата: Четвер, 02.04.2009, 13:56 | Повідомлення # 10
Найвельмишановніше панство
Група: Адміністратори
Повідомлень: 292
Репутація: 3
Статус: Offline
Жека, надеюсь, что Ваши слова "ядовита до людей!!!живе в придуманому собі світі не бачучи ні на крок навколо себе...і судить людей.." относятся не ко мне лично. Потому что еще ядом своим я здесь никого не отравила

Если разные идеи лезут в голову к тебе, запирай скорее двери и милицию зови
 
taficДата: Четвер, 02.04.2009, 15:05 | Повідомлення # 11
Найвельмишановніше панство
Група: Перевірені
Повідомлень: 166
Репутація: 3
Статус: Offline
Не треба сваритися, будь-ласочка...ніхто нікого не хотів образити...а ось на рахунок отрути у вигляді проносного я замислилася, треба наше начальство відправити у кімнату мрій, думок, читання та розумового процесу, щоб вони зрозуміли нарешті чим жінки відрізняються від чоловіків: Віолетта знову пан, а в мене дуже розвинута жіноча солідарність (Боже, прости за погані думки wink )
 
valetta1964Дата: Четвер, 02.04.2009, 15:13 | Повідомлення # 12
Найвельмишановніше панство
Група: Адміністратори
Повідомлень: 292
Репутація: 3
Статус: Offline
По-моему, я начинаю понимать, почему я все время пан, а не панночка. Не видят наши администраторы во мне женской мягкости. Профессия накладывает свой отпечаток, бывает и такое. Нет, правда, я бываю иногда мягкая и пушистая. Но где-то очень глубоко и внутри tongue А ссорится ни с кем не собиралась. Есть такая черта характера - отстаивать свое мнение. tongue tongue

Если разные идеи лезут в голову к тебе, запирай скорее двери и милицию зови
 
taficДата: Четвер, 02.04.2009, 15:27 | Повідомлення # 13
Найвельмишановніше панство
Група: Перевірені
Повідомлень: 166
Репутація: 3
Статус: Offline
Треба їм очі так розкрити, щоб вони побачили те, що дуже глибоко та усередині...мабуть треба позичити їм окуляри...ні, краще військовий бінокль...хоча ні, досить і окулярів, ще побачать що не треба...чоловіки завжди не туди дивляться (Боже, прости їм за їхні думки) wink

Повідомлення відредагував tafic - Четвер, 02.04.2009, 15:29
 
ЖекаДата: Четвер, 02.04.2009, 15:34 | Повідомлення # 14
Вельмишановне панство
Група: Перевірені
Повідомлень: 95
Репутація: 1
Статус: Offline
valetta1964, нет что Вы ни в коем случае речь о вас не шла,если судить из форума вы мне кажетесь очень чувственным человеком!!!!!!!!!!!
valetta1964, насчет собственного мнения эта черта присуща многим людям!!!и это не есть плохо!!!
Еще раз говорю может мы как то всем форумом собиремся да как познакомимся smile думаю Господин Евгений организует встречу!
 
valetta1964Дата: Четвер, 02.04.2009, 15:38 | Повідомлення # 15
Найвельмишановніше панство
Група: Адміністратори
Повідомлень: 292
Репутація: 3
Статус: Offline
боюсь, у пана Евгения здоровья не хватит на такое мероприятие. А ну выдержать нас всех! Нас-то больше!

Если разные идеи лезут в голову к тебе, запирай скорее двери и милицию зови
 
Форум » Релігія » Віруюче панство » відпущення гріхів (грішіть на здоров'я...)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024 Сайт управляється системою uCoz