Панський форум
Бегущая строка в поле формы со сменой сообщений.

Завантажити своє фото
[ Нові повідомлення · Користувачі · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Панщина » Панські сни » Магія снів (збуваються чи не збуваються?)
Магія снів
u4kudukДата: Четвер, 19.03.2009, 12:22 | Повідомлення # 1
Самий головний пан
Група: Адміністратори
Повідомлень: 269
Репутація: 6
Статус: Offline
Я чомусь не вірю в такі речі як "віщий сон". Але багато хто розповідає, що той чи інший сон збувся, або вони вперше потрапили в те місце, яке колись снилось. Всі ці сонники... Не з порожнього ж місця вони виникли. То чи варто вірити людям, які розповідають про віщі сни? Чи снилося вам щось подібне?

Дави "кротів"!

 
tinkerДата: Неділя, 22.03.2009, 18:43 | Повідомлення # 2
Вельмишановне панство
Група: Перевірені
Повідомлень: 129
Репутація: 3
Статус: Offline
Ты прав. Глупости все это. Моей свекрови за пол года до знаменательного события, приснилось, что я родила 11ого июля, так я очень постаралась, что бы её сон не сбылся и родила 10ого июля в 11 вечера.. happy
 
valetta1964Дата: Неділя, 29.03.2009, 15:07 | Повідомлення # 3
Найвельмишановніше панство
Група: Адміністратори
Повідомлень: 292
Репутація: 3
Статус: Offline
верить или не верить в сны - дело личное каждого. Но успела в жизни убедиться, что сны человек видит не просто так. Работает наше подсознание, а если еще оно и дружит с Вашей интуицией, то всегда можно спрогнозировать наступающий день. Была одна дама в моей жизни, которая ранее называлась моей подругой. Так вот, точно знаю, если перед судебным слушанием она мне приснится, то в суде будут проблемы. Так что сон - не просто картинка или ночной фильм, как, собственно, и все прочее, что дается в жизни. Это знаки, на которые нужно уметь реагировать.

Если разные идеи лезут в голову к тебе, запирай скорее двери и милицию зови
 
Форум » Панщина » Панські сни » Магія снів (збуваються чи не збуваються?)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024 Сайт управляється системою uCoz