Панський форум
Бегущая строка в поле формы со сменой сообщений.

Завантажити своє фото
[ Нові повідомлення · Користувачі · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Панщина » Панський відпочинок » Подорожуємо по світу (Мальовничі куточки України та планети Земля)
Подорожуємо по світу
КапітошкаДата: Понеділок, 09.03.2009, 21:28 | Повідомлення # 1
Поважне панство
Група: Перевірені
Повідомлень: 35
Репутація: 2
Статус: Offline
З дитинства моя пристрасть - це подорожі. Час в дорозі для мене завжди чимось таємничий і спокусливий. Хоча, на жаль, я більше мрію , ніж подорожую:( Встигла побувати у Львові, Чернігові, Харкові, Дніпропетровську, Ялті, Умані, Полтаві, в Рівному... За кордоном ще не була, поки мріється)) Мабуть, це буде якась екзотична Австралія або щось таке.
А де бували ви? Де сподобалось найбільше? Куди хочеться?


Капітошка я малий :)
мені всі друзі - я такий!!!
 
u4kudukДата: Вівторок, 17.03.2009, 12:51 | Повідомлення # 2
Самий головний пан
Група: Адміністратори
Повідомлень: 269
Репутація: 6
Статус: Offline
а мені хочеться в Милан! Культурний центр світу, Ла Скала, Сан-Сіро, Дуомо... Ще колись хотілось в Лас-Вегасі побувати - слава в цього містечка приваблює.

Дави "кротів"!

 
ЖекаДата: Середа, 18.03.2009, 15:24 | Повідомлення # 3
Вельмишановне панство
Група: Перевірені
Повідомлень: 95
Репутація: 1
Статус: Offline
а я в Єгипті була,так хотілося як поїхала зрозуміла що багато чого прикрашено! smile а цей запах біля пірамід :bash:кошмар просто(верблюжа сеча)але якщо не критикувати і відкинути все те що несподобалосяя,то є й хороше це дайвінг!!!супер!!! смачна їжа в готелі!!чудові магазини сувенірів навезла всім головне що не здирництво!як у нас а ще катання на верблюді smile smile smile smile тільки злазити з нього важко smile smile
 
u4kudukДата: Середа, 18.03.2009, 16:15 | Повідомлення # 4
Самий головний пан
Група: Адміністратори
Повідомлень: 269
Репутація: 6
Статус: Offline
мене чомусь не дуже приваблює Єгипет. Піски всюди ці... Траву більше люблю. А от на верблюді покатався б smile Якщо закордонний паспорт є - поїхати туди цілком по карману пересічному українцю. Зараз відпочинок в Криму не дешевше коштує.

Дави "кротів"!

 
Форум » Панщина » Панський відпочинок » Подорожуємо по світу (Мальовничі куточки України та планети Земля)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024 Сайт управляється системою uCoz