Панський форум
Бегущая строка в поле формы со сменой сообщений.

Завантажити своє фото
[ Нові повідомлення · Користувачі · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Пан+Пані » Відносини між чоловіком та жінкою » Брак законный или гражданский? (делимся опытом)
Брак законный или гражданский?
valetta1964Дата: Неділя, 15.03.2009, 22:34 | Повідомлення # 1
Найвельмишановніше панство
Група: Адміністратори
Повідомлень: 292
Репутація: 3
Статус: Offline
Как думаете, стоит ли создавать семью официально, если можно жить в гражданском браке

Если разные идеи лезут в голову к тебе, запирай скорее двери и милицию зови
 
tinkerДата: Неділя, 22.03.2009, 18:55 | Повідомлення # 2
Вельмишановне панство
Група: Перевірені
Повідомлень: 129
Репутація: 3
Статус: Offline
Мы с мужем в гражданском браке жили 10 лет, и не предполагалось ни кого третьего, а когда стало скучно, и от нечего делать рассписались, появился воробушек. Ради них стоит...
 
tanuДата: Неділя, 22.03.2009, 22:43 | Повідомлення # 3
Найвельмишановніше панство
Група: Користувачі
Повідомлень: 128
Репутація: 2
Статус: Offline
Можно жить и гражданским браком.Но каждая девушка мечтает о свадьбе!
 
u4kudukДата: Понеділок, 23.03.2009, 10:30 | Повідомлення # 4
Самий головний пан
Група: Адміністратори
Повідомлень: 269
Репутація: 6
Статус: Offline
tinker, а чи змінились якимось чином відсини між вами після узаконення ваших стосунків? В мене ось приклад куми моєї перед очима стоїть: жили собі жили щасливо й безхмарно, потім надумались одружитись, пожили рік і зараз розводяться вже. Страшно й одружуватись мені тепер стало... hands

Дави "кротів"!

 
tinkerДата: Понеділок, 23.03.2009, 17:51 | Повідомлення # 5
Вельмишановне панство
Група: Перевірені
Повідомлень: 129
Репутація: 3
Статус: Offline
А чего страшно-то? Есть чегго бояться? Если есть любовь и уважение все будет ок! good
 
u4kudukДата: Вівторок, 24.03.2009, 10:43 | Повідомлення # 6
Самий головний пан
Група: Адміністратори
Повідомлень: 269
Репутація: 6
Статус: Offline
страшно від браку досвіду: можливо в ніч після весілля твоя найкоханіша і найкраща в світі дівчина перетворюється на вампіряку і п'є твою кров до кінця твоїх днів... Я ж тому і питаю вже одружених, досвідчених людей.

Дави "кротів"!

 
tanuДата: Вівторок, 24.03.2009, 22:10 | Повідомлення # 7
Найвельмишановніше панство
Група: Користувачі
Повідомлень: 128
Репутація: 2
Статус: Offline
А чем брачная ночь отличается от других ночей???
 
u4kudukДата: Середа, 25.03.2009, 11:35 | Повідомлення # 8
Самий головний пан
Група: Адміністратори
Повідомлень: 269
Репутація: 6
Статус: Offline
не маючи такого досвіду, можу висловлювати лише гіпотези: можливо, побачивши штамп в твоєму паспорті, людина уявляє, що ти його(її) власність і починає намагатись керувати тобою, вимагати чогось від тебе. Ти в свою чергу робиш те ж саме, і з'являється конфлікт інтересів, сварки, і прагнення до минулої свободи (читай розлучення). Тобто сам шлюб це тільки красиве свято, яке жодним чином не впливає на самі стосунки між двома людьми, чи все-таки якісь зміни у сприйнятті одне одного є?

Дави "кротів"!

 
tanuДата: Середа, 25.03.2009, 11:49 | Повідомлення # 9
Найвельмишановніше панство
Група: Користувачі
Повідомлень: 128
Репутація: 2
Статус: Offline
Во-первых,я не понимаю,как можно стать собственностью другого человека.Это абсурд!
Во-вторых,конфликт интересов бывает у всех.Но любящие друг друга люди всегда находят выход,устраивающий обоих.
Или в гражданском браке всё так лазурно?
В-третьих,мне кажется,что Вы просто ещё не полюбили по настоящему.Потому что,когда любишь,многое видется проще,и не кажется,что тобой хотят руководить,и не видишь конфликт интересов,а просто живёшь,любишь,доверяешь человеку,который рядом с тобой.
 
taficДата: Субота, 28.03.2009, 22:11 | Повідомлення # 10
Найвельмишановніше панство
Група: Перевірені
Повідомлень: 166
Репутація: 3
Статус: Offline
Я ще неодружена, а тому і недосвічена людина...але вампірякою я не хочу бути ні в офіційному, ні в цивільному шлюбі smile мене теж лякає штамп у паспорті...чомусь мені здається, що людина без нього більш відвертіша, щира, надійніша...якщо половинка надумає піти, то штамп її не зупинить...не знаю, не вирішила, не визначилася, а може ще й не покохала...
 
u4kudukДата: Четвер, 02.04.2009, 10:55 | Повідомлення # 11
Самий головний пан
Група: Адміністратори
Повідомлень: 269
Репутація: 6
Статус: Offline
власністю іншої людини стати таки не можливо. Але деякі намагаються отримати таку владу: туди не ходи, те не роби, той поганий, з ним не товаришуй... Щодо особисто мене, то Ви помиляєтесь: я і покохав по-справжньому і мене так само по-справжньому кохають, чим я дуже задоволений. Я лише міркую про те, що бачу навколо мене. Все залежить від конкретно двох людей. Ось поспілкуюсь з вами, наберусь мудрості і зроблю все від мене залежне, щоб в мене була найкраща сім'я на світі. Я вірю, що так і буде.

Дави "кротів"!

 
tanuДата: Четвер, 02.04.2009, 11:20 | Повідомлення # 12
Найвельмишановніше панство
Група: Користувачі
Повідомлень: 128
Репутація: 2
Статус: Offline
Поверьте,счастливый брак совершенно не зависит от штапма в паспорте.Есть он,нет его-это неважно.Самое важное в браке-это отношения между супругами.
 
taficДата: Четвер, 02.04.2009, 11:24 | Повідомлення # 13
Найвельмишановніше панство
Група: Перевірені
Повідомлень: 166
Репутація: 3
Статус: Offline
Воно дійсно так і буде, бо інакше і бути не може tongue а нас не слухай, бо нам тільки дай можливість щось комусь порадити, не зупиниш, голова обертом піде smile А всім бажаю шаленого, взаємного, вічного кохання з безмежними пестощами wink
 
valetta1964Дата: Четвер, 02.04.2009, 15:16 | Повідомлення # 14
Найвельмишановніше панство
Група: Адміністратори
Повідомлень: 292
Репутація: 3
Статус: Offline
А у меня все с уклоном. Нет, чтобы о большой и светлой любви! Да я с огромным удовольствием за нее, родимую. Зато развитие темы показывает, что нашему панству ничто человеческое не чуждо! Кохаймось!

Если разные идеи лезут в голову к тебе, запирай скорее двери и милицию зови
 
taficДата: Четвер, 02.04.2009, 15:44 | Повідомлення # 15
Найвельмишановніше панство
Група: Перевірені
Повідомлень: 166
Репутація: 3
Статус: Offline
Підтримую обома руками, ногами та іншими частинами тіла smile якщо мене оберуть у вищі ешелони нашого панства, то я буду виступати проти головного болю у жінок та проти важкої праці для чоловіків tongue Нехай навкруги панує взаємна згода, підкріплена щирими почуттями та вічною весною smile
 
Форум » Пан+Пані » Відносини між чоловіком та жінкою » Брак законный или гражданский? (делимся опытом)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024 Сайт управляється системою uCoz