Панський форум
Бегущая строка в поле формы со сменой сообщений.

Завантажити своє фото
[ Нові повідомлення · Користувачі · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Продвинуті пани » Телебачення » найкращий телеканал (на яку хвилю найчастіше налаштований Ваша телевізор?)
найкращий телеканал
u4kudukДата: Понеділок, 09.03.2009, 19:41 | Повідомлення # 1
Самий головний пан
Група: Адміністратори
Повідомлень: 269
Репутація: 6
Статус: Offline
На початку 90 років особливого вибору в телеглядачів не було - три нещасних канали і ніякої альтернативи, зараз же з появою супутникового і кабельного телебачення можна вечір провести над тим, що раз - пораз перемикати канали з одного на інший, потім на наступний і т.д. І все ж таки на якомусь каналі ми зупиняємось частіше всього. Для мене це, не зважаючи на наявність супутникової антени, канал 1+1. Часто дуже цікаві проекти запускають в ефір, а їх Т‎СН, на мою думку, взагалі найкраща служба новин на пострадянському просторі. Одним словом я за 1+1!!!

Дави "кротів"!

 
TyristkaДата: Субота, 14.03.2009, 00:43 | Повідомлення # 2
Найповажніше панство
Група: Перевірені
Повідомлень: 85
Репутація: 2
Статус: Offline
А я вот, например, люблю "Новый канал" и СТБ. Чаще всего именно они украшают мои и без того редкие телевизионные вечера)))

Я не одинокая, я одиночка....
 
mahasha1979Дата: Неділя, 28.08.2016, 21:46 | Повідомлення # 3
панство
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
С подключением в Киеве цифрового тв https://www.lanet.ua/tv/cifrovoe_tv/ этот вопрос реально вводит в ступор. С тем колличеством хороших каналов выбрать несомненного лидера нереально.
 
Форум » Продвинуті пани » Телебачення » найкращий телеканал (на яку хвилю найчастіше налаштований Ваша телевізор?)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024 Сайт управляється системою uCoz