Панський форум
Бегущая строка в поле формы со сменой сообщений.

Завантажити своє фото
[ Нові повідомлення · Користувачі · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » ПАДЛЯНДІЯ!!! » падлючий форум » Який же він Падлюка!!! (друзі і знайомі цього хлопчини.)
Який же він Падлюка!!!
padlyukaДата: П'ятниця, 23.01.2009, 13:54 | Повідомлення # 1
Група: Видалені





прошу залишити тут свою думку про Євгена Діденка, можна послати його за бажанням далеко і прямо. Гарантую, що зміст цієї теми обов'язково дійде до нього. Може не одразу, але рази 3 перечитає і точно дійде.
 
PadljykaДата: Вівторок, 27.01.2009, 23:14 | Повідомлення # 2
Над всіма панами пан
Група: Адміністратори
Повідомлень: 172
Репутація: 6
Статус: Offline
Що я можу сказати про себе? Кохаю всім серцем. Кохаю себе, свою сім"ю, друзів. Кохаю життя яке б не було воно паскудне. Короче кажучи обожнюю кохати і бути коханим. Пишіть про мене все що думаєте. Можете навіть щось вигадати. Цілковито з Вами згоден шановні smile Особлива подяка моєму продюсеру. Вірніше серу Ральку Ігореві. Який вирішив увіковічити...... А може й укоротити мені віку, затянувши в світ безмежних можливостей. Хай йому грець!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! І на додачу здоров"я та щастя.

Якщо не я, то хто?
 
tinkerДата: Неділя, 01.02.2009, 14:56 | Повідомлення # 3
Вельмишановне панство
Група: Перевірені
Повідомлень: 129
Репутація: 3
Статус: Offline
Давай лучше тем побольше создавай... wink wink
 
PadljykaДата: Неділя, 01.02.2009, 17:20 | Повідомлення # 4
Над всіма панами пан
Група: Адміністратори
Повідомлень: 172
Репутація: 6
Статус: Offline
Наберіться терпіння, шановна. В подальшому грандіозні плани та теми. good

Якщо не я, то хто?
 
u4kudukДата: Понеділок, 09.02.2009, 12:09 | Повідомлення # 5
Самий головний пан
Група: Адміністратори
Повідомлень: 269
Репутація: 6
Статус: Offline
шановний пане, а я крутіше все одно!!!

Дави "кротів"!

 
TyristkaДата: Неділя, 22.02.2009, 15:32 | Повідомлення # 6
Найповажніше панство
Група: Перевірені
Повідомлень: 85
Репутація: 2
Статус: Offline
Кх, кх, позвольте и мне сказать.... Прежде всего представлюсь для тех, кто меня ещё не знает, звать меня Галина, лет мне не то что-бы много, но и не мало. Товарища, по имени Евгений, знаю не по наслышке и давольно таки давно. Зарекомендовал он себя при нашем первом знакомстве как положительный, ответственный и очень надёжный человек с истинно мужским характером и благородными манерами. Слабых защищал, женщин в обиду не давал, в его тени было всегда уютно и спокойно))) Прошло с тех пор времени немало, а он как был рыцарем и защитником для каждого страждущего, так таковым и остался. За это тебе, Женя, от меня огромное человеческое спасибо и знай, я всегда найду для тебя не только доброе слово, но и кусочек медового пряника с молочком)))) Респект Тебе, дружище, и уважуха))))) Цём!

Я не одинокая, я одиночка....
 
PadljykaДата: Неділя, 22.02.2009, 18:31 | Повідомлення # 7
Над всіма панами пан
Група: Адміністратори
Повідомлень: 172
Репутація: 6
Статус: Offline
Величезне дякую. Чекаю ваших відвідувань flower

Якщо не я, то хто?
 
tinkerДата: Середа, 25.02.2009, 16:50 | Повідомлення # 8
Вельмишановне панство
Група: Перевірені
Повідомлень: 129
Репутація: 3
Статус: Offline
У вас тут такая компания собралась....Завидую белой завистью, вашей дружбе....:applause:
 
TyristkaДата: Середа, 25.02.2009, 21:50 | Повідомлення # 9
Найповажніше панство
Група: Перевірені
Повідомлень: 85
Репутація: 2
Статус: Offline
faint та мы сами в шоке faint fool но всё равно очень приятно, спасибо!

Я не одинокая, я одиночка....
 
taficДата: Середа, 04.03.2009, 11:55 | Повідомлення # 10
Найвельмишановніше панство
Група: Перевірені
Повідомлень: 166
Репутація: 3
Статус: Offline
Шановні, хочу поздоровити Вас з Великим днем, який святкують в усьому світі, - день народження Головного Падлюки і привітати винуватця з цією визначною подією flower З цією людиною я познайомилась не дуже давно, тому не можу розказати яким він був у дитинстві, чи не байдикував у школі або коли до нього почали чіплятися дівчата...але за той незначний час нашого знайомства я дійсно побачила щиру, надійну та впевнену у собі людину...достатньо емоційну і аргументовану, щоб відстоювати свої інтереси та погляди...він знає, що він хоче, навіщо воно йому треба і як цього досягти, тільки б нехороші люди не заважали йому жити wink
Ще раз зі святом, успіхів, завжди позитивного настрою, здійснення мрій та виправдання надій holiday flower
 
MYRKAДата: П'ятниця, 06.03.2009, 22:09 | Повідомлення # 11
Шановне панство
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Привет дорогой дядюшка!Прикольный сайт!!!!!!!!!!!!
 
valetta1964Дата: Субота, 14.03.2009, 23:51 | Повідомлення # 12
Найвельмишановніше панство
Група: Адміністратори
Повідомлень: 292
Репутація: 3
Статус: Offline
Уважаемый господин Евгений Диденко! С глубоким прискорбием сообщаю, что после того, как получила Ваше приглашение на упомянутый сайт, вся моя жизнь перекочевала из реального в виртуальный мир. Оказалось это не совсем плохим мероприятием. Считаю важным иметь возможность высказаться каждому человеку. И хотя все вы здесь друзья-товарищи, надеюсь, что в свою дружную семью будете принимать посторонних и не совсем посторонних с признательностью. А мы, в свою очередь торжественно клянемся соблюдать правила дружественного общения. Удачи в таком нелегком и благородном деле объединения людей!

Если разные идеи лезут в голову к тебе, запирай скорее двери и милицию зови
 
FuryДата: Четвер, 28.07.2016, 11:46 | Повідомлення # 13
панство
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
А далеко нужно посылать? Километраж, населенные пункты укажите, пожалуйста)
 
Форум » ПАДЛЯНДІЯ!!! » падлючий форум » Який же він Падлюка!!! (друзі і знайомі цього хлопчини.)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024 Сайт управляється системою uCoz