Панський форум
Бегущая строка в поле формы со сменой сообщений.

Завантажити своє фото
[ Нові повідомлення · Користувачі · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Панщина » Панські будні » хто що читає? (ваші літературні пристрасті)
хто що читає?
u4kudukДата: Вівторок, 03.03.2009, 15:29 | Повідомлення # 1
Самий головний пан
Група: Адміністратори
Повідомлень: 269
Репутація: 6
Статус: Offline
Особисто в мене досить різноманітні літературні смаки: то в науку потягне, то чогось легенького захочеться. Раніше перечитав майже всіх метрів детективного жанру. А ось сучасні російські письменники мені не цікаві. Хіба що Фрідріха Незнанського можу читнути. Зараз надибав на книгу Кузьми Скрябіна "Я, Побєда і Берлін". Відгуки читачів досить позитивні. Якби в друкованому вигляді була, то вже напевно почав би, а з компа мені не дуже подобається читати. А що читаєш зараз ти?

Дави "кротів"!

 
taficДата: Вівторок, 03.03.2009, 15:47 | Повідомлення # 2
Найвельмишановніше панство
Група: Перевірені
Повідомлень: 166
Репутація: 3
Статус: Offline
Щодо мене, то зараз зовсім нема часу на книжки, тільки періодику можу переглянути, і то неважку...Та тільки сьогодня згадувала свої улюблені книжки "Тореодори з Васюківки" Всеволода Нестайко та "Педагогічну поему" Макаренка. Як на мене, то Ви з тим, що над всіма панами, дуже схожі на тих хлопчиськ із "Тореодорів..." smile
Треба буде перечитати...раз 50 я її точно читала happy
 
PadljykaДата: Вівторок, 03.03.2009, 16:05 | Повідомлення # 3
Над всіма панами пан
Група: Адміністратори
Повідомлень: 172
Репутація: 6
Статус: Offline
А я. А я. А я можу відлупцювати Самого головного bash Тільки возитися нема часу. А так люблю Стівена Кінга та розповіді про різноманітних створінь. Типа вампіри.

Якщо не я, то хто?
 
taficДата: Вівторок, 03.03.2009, 17:45 | Повідомлення # 4
Найвельмишановніше панство
Група: Перевірені
Повідомлень: 166
Репутація: 3
Статус: Offline
Страшна людина evil я окрім мультиків на ніч нічого не дивлюсь tongue це ж як після книжки або фільму жахів вночі в туалет іти bash wacko angry
 
u4kudukДата: Середа, 04.03.2009, 10:30 | Повідомлення # 5
Самий головний пан
Група: Адміністратори
Повідомлень: 269
Репутація: 6
Статус: Offline
горщечок під ліжечко і можна поринати в світ упирів і вурдулаків biggrin Щоправда особисто мене ця тема не захоплює. Традиційно там все якось. Якась тварюка, чи декілька поласували (можливо не одноразово) чиєюсь кров'ю, а потім врешті решт їх вбивають яким-небудь осиновим кілком... Одноманітно все якось. Мене більше якісь закручені сюжети подобаються. До речі, мультики я теж полюбляю. Накачав собі українських мультиків, такі прикольні! На жаль, не всі мультики, які хотів знайшов. Певно, буду я першим клієнтом столу замовлень biggrin

Дави "кротів"!

 
valetta1964Дата: Неділя, 15.03.2009, 03:28 | Повідомлення # 6
Найвельмишановніше панство
Група: Адміністратори
Повідомлень: 292
Репутація: 3
Статус: Offline
А мне так стыдно признаться, но последние полгода, как минимум, единственная объемная книга, которая была в моих руках - это Гражданский кодекс Украины, чтоб ему. Никогда не любила женских романов, перечитала в свое время почти всего Чейза, потом сын подсадил на Кинга, Стругацких, но я их не осилила, а потом я перешла с компьютером плавно в интернет. Да вот и сейчас, бессонница - ну взяла бы книгу , нет вернулась на родину

Если разные идеи лезут в голову к тебе, запирай скорее двери и милицию зови
 
u4kudukДата: Понеділок, 16.03.2009, 13:34 | Повідомлення # 7
Самий головний пан
Група: Адміністратори
Повідомлень: 269
Репутація: 6
Статус: Offline
Чейза також дуже поважаю - в передаванні людських відчуттів і переживань йому немає рівних. Але мені, вирісшому на американських фільмам з властивими їм хеппіендами, не завжди подобаються розв'язки - читаєш-читаєш, переживаєш разом з головним героєм, а потім його в кінці бац! і вбили. cry

Дави "кротів"!

 
tinkerДата: Понеділок, 23.03.2009, 23:05 | Повідомлення # 8
Вельмишановне панство
Група: Перевірені
Повідомлень: 129
Репутація: 3
Статус: Offline
А я аудио книгами стала увлекаться, читать некогда, а по дороге на работу и с работы прикольно..
Хотя не все воспринимается..., слушала летом Маркеса " Сто лет одиночества"..., не фонтан, а прочитала - в восторге. Причем обязательно в книжом варианте-бумажном, а не электронном..
А так что-то легенькое послушать прикольно.. не знаю как называется, без названия скачала, обязательно поделюсь, как разберусь, как выкладывать. Нашим дамам, уверена понравится, это инструкция по соблазнению, в художественном варианте, с легким детективным налетом.. happy
 
u4kudukДата: Вівторок, 24.03.2009, 10:27 | Повідомлення # 9
Самий головний пан
Група: Адміністратори
Повідомлень: 269
Репутація: 6
Статус: Offline
спокушати нас надумали чи що? Не дамося!!! sweated

Дави "кротів"!

 
марьяна2012Дата: Четвер, 05.07.2012, 22:32 | Повідомлення # 10
панство
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Нещодавно мені до рук потрапив літературно-художній журнал "Дніпро". Прочитала з першої сторінки до останньої - дуже сподобались твори. А ще дізналась про можливість друку у цьому журналі та знайшла їхній сайт в інтернеті http://www.dnipro-ukr.com.ua/index.htmlМожливо хтось знайомий з цим журналом? Які Ваші враження?
 
KrasotaДата: Понеділок, 23.02.2015, 17:51 | Повідомлення # 11
панство
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
А я сейчас читаю книгу "Железный Король", писатель Морис Дрюон. Очень интересная книга, прям не могу оторваться.
 
SvetkaДата: Четвер, 11.06.2015, 19:59 | Повідомлення # 12
панство
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Прочитала "Месть еврея", до чего же интересная книга. Советую.
 
AlenaДата: Понеділок, 02.11.2015, 06:28 | Повідомлення # 13
панство
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
А я сейчас рассчитываю Роман Пауло Коэльо  "Победитель остаётся один" ,очень интересная книга
 
AlinkaaДата: П'ятниця, 27.11.2015, 20:58 | Повідомлення # 14
панство
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Стивен Кинг "11/22/63". Книга немного тяжеловата была для меня, но всё равно интересная)

Учитель английского языка отправляется в прошлое, чтобы предотвратить убийство Кеннеди, но в результате сильно привязывается к той жизни, которую он сделал в ушедшей эпохе.
 
marinaДата: П'ятниця, 20.05.2016, 21:30 | Повідомлення # 15
панство
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Alena ()
А я сейчас рассчитываю Роман Пауло Коэльо  "Победитель остаётся один" ,очень интересная книга
Почему то не слышала об этой книге. Читала несколько его работ) Некоторые были для меня скучновты, а некоторые затянули в себя с головой))
 
Форум » Панщина » Панські будні » хто що читає? (ваші літературні пристрасті)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024 Сайт управляється системою uCoz