Панський форум
Бегущая строка в поле формы со сменой сообщений.

Завантажити своє фото
[ Нові повідомлення · Користувачі · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Панщина » Панська допомога » потрібна порада!!!
потрібна порада!!!
ЖекаДата: Середа, 18.03.2009, 15:18 | Повідомлення # 1
Вельмишановне панство
Група: Перевірені
Повідомлень: 95
Репутація: 1
Статус: Offline
я застала чоловіка своєї сестри з коханкою ну не за самим процесом але інтим присутній був.
поцілунки задрана спідниця....тепер незнаю що робити поговорити з сестрою чи не треба.
З одного боку розумію що не моя справа самі якось розберуться,все одно зрада колись відкриється можливо не зараз,а з іншого буде ображатися що я не сказала!!!
На вашу думку що робити,як бути?
 
u4kudukДата: Середа, 18.03.2009, 15:28 | Повідомлення # 2
Самий головний пан
Група: Адміністратори
Повідомлень: 269
Репутація: 6
Статус: Offline
здавай його, гада! Нехай сестра сама вирішує, що їй робити далі. Якщо звісно ти впевнена, що то саме коханка, а ніяка не троюрідна сестра попросила братика помитись в нього, бо в неї гарячу воду вимкнули. А той чоловік тебе бачив? Як реагував? Просив не казати? Може казав, що не буде більше? Все одно, здавай!

Дави "кротів"!

 
ЖекаДата: Середа, 18.03.2009, 15:47 | Повідомлення # 3
Вельмишановне панство
Група: Перевірені
Повідомлень: 95
Репутація: 1
Статус: Offline
та впевненая їх у туалеті в клубі зустріла smile smile якраз мій хлопець(його запрошують на різні масові гуляння ведучим)там проводив вечірку тим кому за 30.
А цю особу ми давно знаємо вона з ним разом працює.
Чого ж не говорив говорив,таку лекцію,що чоловікам іноді потрібна розрядка від сімейних прроблем,що сестру він кохає і ніколи не покине,на жалість давив пес такий!(сестра до речі троюрідна,але не його а моя smile smile smile )
 
u4kudukДата: Середа, 18.03.2009, 16:08 | Повідомлення # 4
Самий головний пан
Група: Адміністратори
Повідомлень: 269
Репутація: 6
Статус: Offline
світ тісний biggrin Нехай твоя рідна сестра влаштує йому розрядку, щоб мало не показалось happy Але не великий я вже й семейний психолог, отже краще дочекайся краще порад нашого жіноцтва - вони швидше тобі щось розумне порадять biggrin Щоправда зараз якраз немає з них нікого на сайті sad Тож не забудь внести цей сайт в закладки і заходь частіше wink

Дави "кротів"!

 
ЖекаДата: Середа, 18.03.2009, 16:14 | Повідомлення # 5
Вельмишановне панство
Група: Перевірені
Повідомлень: 95
Репутація: 1
Статус: Offline
в мене нема сестри рідної я ж кажу троюрідна,ми не часто спілкуємося але все ж таки родичі:)ї
А з приводи частоти мого перебування то не переживай ще набриднути встигну smile smile
 
valetta1964Дата: Середа, 18.03.2009, 19:53 | Повідомлення # 6
Найвельмишановніше панство
Група: Адміністратори
Повідомлень: 292
Репутація: 3
Статус: Offline
История из жизни. Дружили мы тремя парами. Случилось так, что мы с мужем стали свидетелями того, как муж из второй пары закрутил с женой из третьей пары. Все происходило на наших глазах, собственно на нашей территриии. Им же где-то встречаться нужно было? Я долго мучилась, муж убеждал меня, чтобы я не вмешивалась. Я не выдержала и рассказала своей подруге, что ее муж изменяет ей и с кем. Муж другу не рассказал о том, что его жена изменяет. Моя подруга и вся ее семья возненавидели меня, ее мать обвиняла меня во всех грехах. Тот, который был в неизвестности все-таки как-то узнал, закатил скандал моему мужу, типа того, ты мне друг как мог промолчать? Результат - моя подруга скоропостижно вышла второй раз замуж, очень удачно и сейчас очень счастлива и спустя много лет благодарила меня за правду, а тот, пардон, рогоносец, помирился со своей супругой и продолжает носить рога. Надеюсь, что ясно все изложила. Так вот мораль - только время может расставить все на свои места. Ты не будешь ни хорошей, ни плохой никогда и ни для кого. Лучше сделать вид, что ничего не знаешь, а потом, вдруг сестра сама раскажет - очень удивляться, вроде в первый раз слышишь. surprised

Если разные идеи лезут в голову к тебе, запирай скорее двери и милицию зови
 
tanuДата: Середа, 18.03.2009, 22:41 | Повідомлення # 7
Найвельмишановніше панство
Група: Користувачі
Повідомлень: 128
Репутація: 2
Статус: Offline
Говорить не стоит,останешься всё равно виноватой.Но узнать,догадывается ли сестра,попытайся.А уж потом сама решай,говорить или нет.
 
ЖекаДата: Четвер, 19.03.2009, 11:52 | Повідомлення # 8
Вельмишановне панство
Група: Перевірені
Повідомлень: 95
Репутація: 1
Статус: Offline
думаю що не здогадується вона його обожнює,аж противно робиться,*8мій Сашенька так багато працює,мого Сашеньку не цінять на роботі**аби знала який козел тьху!!!
 
u4kudukДата: Четвер, 19.03.2009, 12:09 | Повідомлення # 9
Самий головний пан
Група: Адміністратори
Повідомлень: 269
Репутація: 6
Статус: Offline
дехто з співробітників ще й як цінить! biggrin

Дави "кротів"!

 
ЖекаДата: Четвер, 19.03.2009, 13:08 | Повідомлення # 10
Вельмишановне панство
Група: Перевірені
Повідомлень: 95
Репутація: 1
Статус: Offline
smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile ще й як!!! biggrin biggrin biggrin biggrin тіки вона старувата,мабуть років 35-40 може дума що в останне biggrin
 
u4kudukДата: Четвер, 19.03.2009, 13:24 | Повідомлення # 11
Самий головний пан
Група: Адміністратори
Повідомлень: 269
Репутація: 6
Статус: Offline
в туалеті клубу так точно востаннє biggrin Хоча і не факт. Може їй вже вдома в ліжку й не цікаво зовсім. wink

Дави "кротів"!

 
ЖекаДата: П'ятниця, 20.03.2009, 10:16 | Повідомлення # 12
Вельмишановне панство
Група: Перевірені
Повідомлень: 95
Репутація: 1
Статус: Offline
biggrin biggrin biggrin biggrin я маюна увазі,що вік такий що вже мабуть...
 
tanuДата: П'ятниця, 20.03.2009, 21:34 | Повідомлення # 13
Найвельмишановніше панство
Група: Користувачі
Повідомлень: 128
Репутація: 2
Статус: Offline
Вы думаете,что 35-40лет-это старость???? Может внешне и так,но в душе и теле не всегда.
Не забывайте об опыте,который накопился.Я имею ввиду и интим.Так что возрасту адюлтер не помеха.
 
valetta1964Дата: Понеділок, 23.03.2009, 19:07 | Повідомлення # 14
Найвельмишановніше панство
Група: Адміністратори
Повідомлень: 292
Репутація: 3
Статус: Offline
Прочитала - обомлела! Я про старость. Не говорите так, и вам когда-то будет 40. Вспомните, насколько были неправы. В 40 лет жизнь только начинается!

Если разные идеи лезут в голову к тебе, запирай скорее двери и милицию зови
 
tinkerДата: Понеділок, 23.03.2009, 20:01 | Повідомлення # 15
Вельмишановне панство
Група: Перевірені
Повідомлень: 129
Репутація: 3
Статус: Offline
tanu - Особенно мне понравилось то, что в 35 лет можно внешне быть старым, ну-ну девушки... wink Ну хоть радует что "может".. happy

Додано (23.03.2009, 20:01)
---------------------------------------------
Сьехала с темы, простите..
Было бы лучше не вмешиваться, если-бы тебя не заметили. Но так как он знает о твоей осведомленности, конечно лучше натолкнуть их на беседу, только нужно зделать это деликатно,
например: кагда вы будите вместе все втроем, сестре сказать, ты знаешь, мне нужно стобой переговорить наедине, но обязательно что бы он слышал. а потом выдержать паузу в несколько дней.. И я думаю он сам признается, а потом типа беседа с ней на едине о какой-то твоей проблеме.. wink

 
Форум » Панщина » Панська допомога » потрібна порада!!!
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024 Сайт управляється системою uCoz