Панський форум
Бегущая строка в поле формы со сменой сообщений.

Завантажити своє фото
[ Нові повідомлення · Користувачі · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Форум » ПАДЛЯНДІЯ!!! » падлючий форум » Книга скарг та пропозицій (Тут приймаються пропозиції щодо роботи панського форуму.)
Книга скарг та пропозицій
u4kudukДата: Неділя, 15.03.2009, 02:03 | Повідомлення # 16
Самий головний пан
Група: Адміністратори
Повідомлень: 269
Репутація: 6
Статус: Offline
шановна пані Tyristka, для перегляду альбоми відкриті для всіх. Додавати ж свої фотки ти можеш тільки у альбом "Ваші фотки". Для того ж, щоб мати змогу додавати фотки до інших альбомів, одного блату замало biggrin : треба до того ж ще і добре себе поводити і з'являтись на даному сайті хоча б по вихідних. З повагою, адміністрація tongue tongue tongue

Дави "кротів"!

 
taficДата: Неділя, 15.03.2009, 18:44 | Повідомлення # 17
Найвельмишановніше панство
Група: Перевірені
Повідомлень: 166
Репутація: 3
Статус: Offline
Самий головний, не можу з Вами погодитися...деякі фотографії не можна збільшити, деякі заборонені для перегляду...

Додано (15.03.2009, 18:44)
---------------------------------------------
Дякую...все налагодилось

 
u4kudukДата: Понеділок, 16.03.2009, 12:39 | Повідомлення # 18
Самий головний пан
Група: Адміністратори
Повідомлень: 269
Репутація: 6
Статус: Offline
в проблемі розібрались. Справа от у чому: при додаванні своєї фотографії користувач має можливість заблокувати свою світлину для вільного перегляду. Для цього потрібно в формі додавання фотографії поставити галочку в графі "Матеріал недоступний для перегляду". Отже, якщо ви хочете, щоб ваше фото могли проглядати всі користувачі сайту - зверніть увагу на те, чи стоїть там ця сама галочка. Поспілкувавшись з панством, ми вирішили, що ті фотки, які не відкривались, були заблоковані при додаванні користувачами випадково і тому наразі все розблоковано. Ласкаво просимо в наш фотоальбом!


Дави "кротів"!

 
taficДата: Вівторок, 17.03.2009, 10:18 | Повідомлення # 19
Найвельмишановніше панство
Група: Перевірені
Повідомлень: 166
Репутація: 3
Статус: Offline
surprised то я вже шановна???!!! barbarian Дякую, щиро дякую, дуже-дуже дякую dollar я безмежно щаслива happy мені хочеться стрибати від радості та задоволення rah буду намагатися в майбутньому не бити байдики, а працювати, працювати і працювати заради росту та процвітання найулюбленішого сайту smile
P.S. Ні, одне працювати можна викреслити, або краще два wink
 
u4kudukДата: Вівторок, 17.03.2009, 10:42 | Повідомлення # 20
Самий головний пан
Група: Адміністратори
Повідомлень: 269
Репутація: 6
Статус: Offline
tafic, вітаю з присвоєнням рангу!!! Працюй, працюй, працюй і так ще три рази по три wink flower flower flower Ми в свою чергу обіцяємо подальше просування по службовій драбині. Тож успіхів і наснаги тобі в цій тяжкій але приємній праці!

Дави "кротів"!

 
taficДата: Вівторок, 17.03.2009, 10:51 | Повідомлення # 21
Найвельмишановніше панство
Група: Перевірені
Повідомлень: 166
Репутація: 3
Статус: Offline
І що, я колись стану над всіма панами панночкою? wink Заради цього треба жити і працювати biggrin

Повідомлення відредагував tafic - Вівторок, 17.03.2009, 10:52
 
u4kudukДата: Вівторок, 17.03.2009, 10:57 | Повідомлення # 22
Самий головний пан
Група: Адміністратори
Повідомлень: 269
Репутація: 6
Статус: Offline
ми обов'язково щось крутяцьке для тебе придумаємо. Чого - чого, а фантазії нам не бракує biggrin

Дави "кротів"!

 
taficДата: Вівторок, 24.03.2009, 08:55 | Повідомлення # 23
Найвельмишановніше панство
Група: Перевірені
Повідомлень: 166
Репутація: 3
Статус: Offline
Шановні керманичі, я розумію, що Ви люди зайняті, роботи у Вас багато, тому дозвольте Вам трішечки допомогти. Я з впевненістю можу заявити, що Капітошка - "свій пацан", ні в яких підозрілих компаніях замічена не була і сумлінно виконує покладені на неї обов'язки. Тому я дуже прошу (а Ви читайте наполегливо вимагаю smile ) перевести її зі звичайних користувачів у перевірені надійні люди. І ще...чи не будете Ви так люб'язні пильніше слідкувати за своїм панством в майбутньому і бути щедріше на нагороди та звання tongue
 
u4kudukДата: Вівторок, 24.03.2009, 10:22 | Повідомлення # 24
Самий головний пан
Група: Адміністратори
Повідомлень: 269
Репутація: 6
Статус: Offline
шановна пані tafic, перш за все хочу Вам від усієї душі подякувати за підтримку, і постійне прагнення до більшого! Саме на таких людях як Ви і тримається наш сайт. Ми обов'язково прислухаємося до Ваших прохань і звичайно ж зробимо все по своєму biggrin

Дави "кротів"!

 
taficДата: Вівторок, 24.03.2009, 11:06 | Повідомлення # 25
Найвельмишановніше панство
Група: Перевірені
Повідомлень: 166
Репутація: 3
Статус: Offline
Вельмишановний Самий Головний Пан, ну не треба прям від всієї душі (я аж зашарілася)...мені достатньо буде і шматочка (того, що по центру...але трошки лівіше wink ) Я ніколи не сумнівалась, що Ви маєте гарний слух та вперту натуру, але не зможу відмовити собі у задоволенні вставляти свої п'ять копійок...ні, десять, в мене їх ціла пляшка з-під шампанського tongue
 
u4kudukДата: Вівторок, 24.03.2009, 11:11 | Повідомлення # 26
Самий головний пан
Група: Адміністратори
Повідомлень: 269
Репутація: 6
Статус: Offline
Вж повна?? Цікаво, скільки там грошей? На пляшку хорошого шампанського вистачить?! smile

Дави "кротів"!

 
taficДата: Вівторок, 24.03.2009, 11:23 | Повідомлення # 27
Найвельмишановніше панство
Група: Перевірені
Повідомлень: 166
Репутація: 3
Статус: Offline
Шампанське на ці гроші можна було купити років 20 назад smile чекаю, може столітть так через чотири це буде справжнім скарбом, треба закопати на городі biggrin
 
u4kudukДата: Вівторок, 24.03.2009, 12:03 | Повідомлення # 28
Самий головний пан
Група: Адміністратори
Повідомлень: 269
Репутація: 6
Статус: Offline
прикро. Збирали, збирали... Тоді й радянський рубль ціннішим був. Відправ чек Горбачову biggrin

Дави "кротів"!

 
taficДата: Вівторок, 24.03.2009, 15:24 | Повідомлення # 29
Найвельмишановніше панство
Група: Перевірені
Повідомлень: 166
Репутація: 3
Статус: Offline
Все, чоловіки, я розкрила Ваш підступний план: замість того, щоб шукати нам хлопців і тим самим врівноважити кількість людей протилежної статі на сайті, Ви взяли і перевели нас з Віолеттою до шановних панів!!! Це верх нахабства!!! Я жінка і хочу нею залишатися!!! Поверніть все як було!!! angry
 
valetta1964Дата: Вівторок, 24.03.2009, 18:04 | Повідомлення # 30
Найвельмишановніше панство
Група: Адміністратори
Повідомлень: 292
Репутація: 3
Статус: Offline
Не вернете назад обращение ко мне по половому признаку - подам на вас в суд. Есть такая статья в уголовном кодексе bash
Падлючий форум!


Если разные идеи лезут в голову к тебе, запирай скорее двери и милицию зови

Повідомлення відредагував valetta1964 - Вівторок, 24.03.2009, 18:05
 
Форум » ПАДЛЯНДІЯ!!! » падлючий форум » Книга скарг та пропозицій (Тут приймаються пропозиції щодо роботи панського форуму.)
  • Сторінка 2 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024 Сайт управляється системою uCoz